17 kwietnia 2020|Aktualności

Coraz więcej chętnych do pracy za granicą

Coraz więcej chętnych do pracy za granicą

Ograniczenia obowiązujące w Niemczech i Holandii będą prawdopodobnie ulegały rozluźnieniu w najbliższych dniach. Niemcy już zadecydowali o otwarciu mniejszych sklepów, nakreślają plan powrotu do szkół.
Wraz ze znoszeniem obostrzeń coraz bardziej widoczny stanie się obraz gospodarczy tych krajów po kilku tygodniach spowolnienia.

Już teraz wiemy, że w Holandii kilkadziesiąt tysięcy osób straciło dotychczasową pracę i bardzo intensywnie zaczynają szukać dla siebie nowych możliwości.
W Niemczech wprowadzane są regulacje, które pozwolą na wjazd zarobkowy na teren Niemiec tych pracowników, którym do tej pory tego wjazdu odmawiano. Celem nadrzędnym jest to, aby w szybkim czasie pomóc zarówno osobom, które pozostały bez pracy ale też przedsiębiorstwom, które z uwagi na słoneczna pogodę potrzebują rąk do pracy właśnie teraz.
Dodatkowo zmienna jest sytuacja w Polsce gdzie również już teraz kilkadziesiąt tysięcy osób straciło pracę a prawdopodobnie jeszcze więcej straci ją wraz z końcem kwietnia.

Sytuacja na rynku pracy jeszcze nigdy nie była tak dynamiczna.

Coraz więcej osób traci pracę co oznacza, że konkurencja o wolne stanowiska będzie coraz większa.

Nasi Klienci za granicą bardzo szybko wchodzą w okres najbardziej intensywnej pracy. Potrzebują pracowników właśnie teraz, kiedy pogoda powoduje szybki wzrost owoców i warzyw.
Mamy pewność, że jeśli nie pomożemy im teraz, będą musieli posiłkować się pracownikami, z którymi do tej pory nie współpracowali. Na pewno coraz więcej osób będzie szukało u nich pracy.

Dlatego jeśli zastanawiasz się lub jeśli już planujesz sezonowy wyjazd za granicę, to na pewno nie można z tym zwlekać.
Teraz jest na to najlepszy moment!
Masz szansę dostać pracę w stabilnych firmach, w branżach najmniej dotkniętych obecnymi ograniczeniami.
Choćby sezonowe zatrudnienie pomoże przeczekać trudny i bardzo zmienny okres, który jest przed nami.
Chcemy w tym miejscu zaznaczyć, że zawsze pierwszeństwo w dostępie do ofert pracy mają osoby, które już wcześniej z nami współpracowały, ale na pewno pomożemy też innym.

Znajdziemy dla Ciebie odpowiednie miejsce pracy. Skontaktuj się z nami – klik!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*