Kariera

 • Firma z potencjałem

  Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się agencją pracy, realizującą projekty z wielu branż takich jak logistyka, ogrodnictwo, recykling czy produkcja. Dostarczamy unikatowe rozwiązania z zakresu rekrutacji i obsługi kadrowo-płacowej pracowników.

 • Praca w międzynarodowej organizacji

  Będąc częścią naszego zespołu otrzymasz możliwość pracy w międzynarodowym środowisku: będziesz współpracować z wieloma zagranicznymi partnerami i kontrahentami, a zagraniczne podróże służbowe przybliżą Ci specyfikę prowadzonych przez nas projektów. Nasze środowisko pracy jest niezwykle różnorodne, dlatego z pewnością zyskasz nowe, cenne doświadczenia.

 • Przyjazna atmosfera w pracy

  Niezwykle ważna jest dla nas praca zespołowa, dlatego opieramy nasze relacje na wzajemnym szacunku i koleżeńskości. Wierzymy, że dobra komunikacja między pracownikami to klucz do sukcesu firmy.

 • Możliwości rozwoju

  Contrain tworzą ludzie młodzi, pełni entuzjazmu, nastawieni na realizację ambitnych celów. Wspieramy naszych pracowników w podnoszeniu kwalifikacji i zdobywaniu nowych umiejętności. Dzięki temu członkowie poszczególnych zespołów są ekspertami w swoich dziedzinach.

 • Ciekawe projekty

  Pracując w Contrain będziesz mieć realny wpływ na procesy zachodzące w firmie, a co za tym idzie na jej przyszłość. Nie obędzie się bez nowych wyzwań, ale zawsze możesz liczyć na wsparcie kolegów i koleżanek!

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?

Zobacz, co możemy Ci zaoferować:

grupowe ubezpieczenie zdrowotne (preferencyjne warunki)
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
motywujący system premiowy
pracę w przyjaznej atmosferze
pracę przy ciekawych projektach
prywatną opiekę medyczną
ogólnofirmowe imprezy integracyjne
naukę języków obcych
świeże owoce w miejscu pracy
szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Przyjazna rekrutacja w Contrain

Zanim zaaplikujesz, poznaj proces rekrutacji w naszej firmie:

 • 1

  Wysłanie aplikacji

  Na tym etapie Twojemu CV bacznie przyjrzy się rekruter, który sprawdzi, czy spełniasz wszystkie wymagania dotyczące danej oferty pracy.

 • 2

  Spotkanie z rekruterem

  Rozmowa kwalifikacyjna z rekruterem zazwyczaj odbywa się w jednym z naszych biur lub przy wykorzystaniu komunikatora video. Jeżeli rozmowa przebiegnie pomyślnie, otrzymasz zaproszenie do kolejnego etapu, przed którym być może zostaniesz poproszony/a o opracowanie zadania sprawdzającego Twoja wiedzę w praktyce.

 • 3

  Spotkanie z potencjalnym przyszłym przełożonym

  Na drugim etapie rozmów poznasz swojego potencjalnego przyszłego przełożonego. W przypadku większości rekrutacji 3. etap jest już ostatnim i to po nim podejmujemy ostateczną decyzję o zatrudnieniu.

 • 4

  Decyzja o zatrudnieniu

  Po podjęciu przez nas decyzji w sprawie zatrudnienia zostaniesz o niej poinformowany telefonicznie lub drogą mailową. Możesz liczyć na odpowiedź nawet w przypadku negatywnej decyzji.

Masz pytania?

Napisz do nas w sprawie ofert pracy

Przed wysłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą danych osobowych.
 • Współadministratorami danych osobowych są spółki : Contrain Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. 3-go Maja 14a, Contrain Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Towarowej 35. Możecie się Państwo z nami skontaktować pod adresem e-mail : kontakt@contrain.pl
 • Współadministratorzy powołali Inspektora Ochrony Danych, kontakt z Inspektorem jest możliwy pod adresem : iod@contrain.pl
 • Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie żądania podjęcia działań na żądanie osoby , której dane dotyczą, przed zawarciem umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO). Celem przetwarzania danych jest udzielanie szczegółowych odpowiedzi na pytania dotyczące warunków zatrudnienia.
  Państwa dane będą przechowywane przez okres maksymalnie 3 miesięcy od wysłania zapytania.
 • Dane mogą być ujawniane odbiorcom świadczącym dla Współadministratorów obsługę informatyczną oraz obsługę procesów biznesowych (w tym na podstawie umów o powierzenie do przetwarzania).
 • Przysługuje Państwu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia danych do innego Administratora, a także prawo do ograniczenia przetwarzania w warunkach art. 18 RODO. Żądania mogą być kierowane na wyżej wymieniony adres e-mailowy, bądź mogą być składane osobiście pod wskazany wyżej adres korespondencyjny lub e-mailowy.
 • Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak podania danych osobowych uniemożliwi przesyłanie odpowiedzi na zadawana przez Panią/Pana pytania.
 • Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych sprawującego kontrolę nad legalnością i prawidłowością przetwarzania danych osobowych.
 • Pani/Pana dane nie będą przekazywane do krajów spoza obszaru UE oraz do organizacji międzynarodowych.
 • Wobec Pani/Pana danych osobowych nie będą podejmowane zautomatyzowane decyzje (decyzje bez udziału człowieka), nie będą też one podlegały profilowaniu.