22 kwietnia 2020|Aktualności

Agencje Pracy w czasie „lockdownu”

Agencje Pracy w czasie „lockdownu”

Obowiązujące już kilka tygodni ograniczenia w poruszaniu się w całej Europie stanowią ogromne wyzwanie dla Agencji Pracy, dla których możliwość swobodnego przemieszczania się zarobkowego jest podstawą funkcjonowania.
Z drugiej strony przed Agencjami Pracy stoi ogromne wyzwanie odpowiedzi na bardzo dynamicznie zmieniające się interesy pracodawców, którzy w zależności od branży w której działają zgłaszają zmniejszone zapotrzebowane na pracowników lub dokładnie odwrotnie potrzebują zdecydowanie więcej chętnych do pracy w bardzo krótkim czasie.

W jaki sposób radzi sobie z tym Contrain?

Przede wszystkim stawiamy na rzetelną i prostą komunikację.
Możliwie szybko informujemy Kandydatów do pracy o zmieniających się warunkach podróżowania tak, aby mieli świadomość, że nadal mogą wyjechać do pracy.
Prowadzimy regularną komunikacje z naszymi pracownikami przekazując informacje na temat obowiązujących ograniczeń oraz procedur – zarówno tych ogólnych, rządowych, jak i tych wewnętrznie obowiązujących w Contrain.
Dbamy o to, żeby na wszystkich projektach zapewnione były względy bezpieczeństwa i higieny. Na co dzień rozmawiamy o tym z Klientami i wspieramy ich organizacyjne, tak aby każdy nasz pracownik czuł się dobrze i bezpiecznie w pracy. Również nasi Klienci są na bieżąco informowani o zmieniającej się sytuacji na rynku pracy w Polsce.

We wszystkim ogromnym wsparciem są nowe technologie wykorzystywane w komunikacji, które umożliwiają szybkie dotarcie do dużej grupy osób.

Jeśli szukasz pracy, skontaktuj się z nami przez Messengera (klik) lub zadzwoń (klik).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*