Strefa klienta

Jesteś pracodawcą i także szukasz pracowników? Skorzystaj z naszych usług.

Czy chcesz popracować nad:

Rekrutacją i pozyskiwaniem nowych pracowników?

Rotacją pracowników?

Kadrowo-płacową obsługą pracowników?

Wysokimi kosztami prowadzenia biznesu?

Skorzystaj z naszych usług i wspólnie dopracujmy te aspekty biznesu, które mają największy potencjał. Jesteś pracodawcą i chcesz wzmocnić swoją rekrutację? Rozpocznijmy współpracę.

Sprawdź, co nas wyróżnia:

 • Indywidualne podejście do klienta i pracownika

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynkach zachodnich wiemy jak ważne jest indywidualne podejście do każdego klienta. Współpracując z nami, Twoja firma zyska dedykowanego opiekuna, który będzie wsparciem w każdej sytuacji.

  Ukraińskim pracownikom pomaga pochodzący z ich ojczyzny koordynator, który dzięki znajomości ukraińskiego oraz rozumieniu mentalności pracowników, umiejętnie rozwiązuje ich problemy.

 • Legalność zatrudnienia i przejrzyste warunki współpracy

  Dużą wagę przykładamy do legalności zatrudnienia. Świetnie orientujemy się w meandrach prawa pracy, rodzajach umów, rozliczaniu czasu pracy, zatrudnianiu pracowników itp. Nasi pracownicy zawsze podpisują umowy oraz otrzymują swoje wypłaty na czas. Wzmacnia to poczucie ich bezpieczeństwa, co ma wpływ na wydajność w pracy.

  Dla naszych klientów przygotowujemy oferty, uwzględniające wszystkie koszty: koszty pracy oraz koszty dodatkowe. Firma zainteresowana współpracą z nami otrzyma symulację ceny i jasno wyszczególnione koszty. Pokazujemy jaką marżę uzyskuje nasza firma co powoduje, że klient widzi jasno sformułowane zasady.

 • Komplementarne oferty dostosowane do potrzeb

  Dzięki naszemu doświadczeniu oraz zatrudnianiu specjalistów, zawsze przygotowujemy oferty dostosowane do potrzeb naszych klientów. Nie używamy szablonów. Słuchamy i wyciągamy wnioski. Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów i wskazujemy najlepsze rozwiązania.

  Contrain Poland może obsłużyć swoich klientów w sposób całościowy – począwszy od rekrutacji, poprzez obsługę kadrowo – księgową, pomoc prawną oraz doradztwo w zakresie związanym z prowadzeniem biznesu. Dzięki nam zaoszczędzisz swój czas.

 • Skuteczna rekrutacja i niższe koszty prowadzenia biznesu

  W naszej firmie rekrutujemy pracowników bezpośrednio z rynku ukraińskiego, a system rekrutacji jest wielostopniowy. Stąd też dla naszych klientów wybieramy najlepszych kandydatów, którzy mogą w naszym kraju pracować maksymalną ilość dni. Dodatkowo współpracujemy z ukraińskimi agencjami rekrutacyjnymi, które udzielają nam wsparcia, jeśli zachodzi taka potrzeba. Skuteczna rekrutacja,opieka nad pracownikiem oraz dostosowane do potrzeb oferty w znacznym stopniu zmniejszają rotację pracowników, a tym samym koszty związane z ich zatrudnieniem.

Umów się na spotkanie w dogodnym miejscu lub online.

Nasi partnerzy

Przez ponad 20 lat istnienia na rynku zdobyliśmy zaufanie wielu Partnerów.

Współpracują z nami:

 • PUP
 • IMP
 • PFHR
 • AHK
 • OKAP
 • PUIG