string(6) "bottom" string(4) "text"

Joga to aktywność, która pozwala jednocześnie zadbać o zdrowie fizyczne i mentalne. Łączy świadomy ruch, dbanie o prawidłową postawę ciała z pracą z oddechem, dzięki czemu wpływa pozytywnie na umysł. Chcemy, aby każdy z naszych pracowników mógł doświadczać korzyści płynących z tej praktyki, dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić ją do programu korzyści dla pracowników Contrain Care.

Zajęcia online i w biurach poprowadzi Jagoda Kwiecień, która pracuje u nas w HR, a dodatkowo certyfikowana, praktykująca nauczycielka jogi. Zajęcia z jogi będą odbywały się także w godzinach popołudniowych, tak, aby można było korzystać bez przeszkód. Jagoda dostosowuje asany (pozycje jogi) do potrzeb uczestników i warunków w jakich odbywają się zajęcia oraz dba, by każdy z nas na zajęciach czuł się komfortowo.

Jagoda będzie udostępniać także nagrane zajęcia, aby uczestnicy mogli ćwiczyć w dowolnym czasie i miejscu. Będziecie mogli znaleźć je tutaj:

 

oraz na kanale komunikacji:

F.A.Q.

Joga w Contrain Care

1. Czy muszę zapisywać na zajęcia jogi przez aplikację MyContrain?

Nie, nie musisz zapisywać się przez aplikację na zajęcia jogi. Wystarczy, że będziesz uczestniczyć w organizowanych aktywnościach.

2. Czy muszę być rozciągnięty/a by przyjść na jogę?

Absolutnie nie! Na początek uczymy się bardzo prostych asan, które powoli będą wzmacniać i uelastyczniać ciała uczestników.

3. Czy podczas zajęć online musze mieć włączoną kamerę?

Na zajęciach online możesz mieć wyłączoną kamerę oraz mikrofon, zależy nam byś czuł/a się komfortowo.

4. Czy na jogę w biurze muszę zabrać strój do jogi?

Nie musisz mieć specjalnego stroju do jogi, zadbaj tylko o to, by twoje ubranie nie krępowało ruchów oraz nie uciskało brzucha.

5. Czy na zajęciach muszę mieć matę do jogi?

Nie musisz mieć profesjonalnej maty do jogi, ale dla swojego komfortu weź ze sobą mały koc albo ręcznik, który położysz na podłodze.

6. Z jakimi sprawami i jak mogę zgłosić się do Jagody?

Jagoda chętnie odpowie na Twoje pytania dotyczące techniki wykonania asan, podpowie na czym się skupić, aby uzyskać konkretny efekt. Opowie o różnych stylach jogi i o tym czego możesz oczekiwać na zajęciach. Jagoda dostępna jest pod mailem j.kwiecien@contrain.pl oraz telefonem +48 697 101 542.

<< 1 >>


string(6) "bottom" string(4) "text"

Jeśli Q&A nie wyczerpały Twojej ciekawości skontaktuj się z nami na hr@contrain.pl