Oferty pracy w Niemczech

Zobacz oferty pracy w Holandii, w Niemczech i w Polsce.
Znajdź najlepszą dla siebie i pracuj z nami!

Praca w Niemczech od zaraz to świetny sposób na zarobienie pieniędzy, przeżycie niesamowitej przygody oraz zdobycie doświadczenie zawodowego. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy z różnych branż.

Jeśli interesuje Cię długoterminowy wyjazd doskonałym rozwiązaniem może okazać się dla Ciebie praca na magazynie lub produkcji w Niemczech. Trzeba jednak mieć na uwadze, że duży i wydajny niemiecki rynek pracy jest w pełni przygotowany na przyjęcie nowych pracowników, nie tylko z branży logistycznej, ale też z innych sektorów. Na bieżąco aktualizujemy nasze oferty pracy, proponując zatrudnienie na różnych stanowiskach, zarówno w Niemczech, jak również w innych krajach europejskich. Najwięcej ofert pracy na naszej stronie pojawia się wiosną i latem, jednakże praca w Niemczech od zaraz jest dostępna również w okresie zimowym.

Wybierz kategorię: Wszystkie Holandia Niemcy Polska
Opcje filtrowania

Opcje filtrowania

Dokładamy wszelkich starań, aby proces rekrutacyjny przebiegał możliwie jak najszybciej. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię praca w Niemczech bez języka, czy posiadasz już pewne umiejętności w zakresie komunikacji po niemiecku, nasza oferta okaże się strzałem w dziesiątkę. Dzięki nam, zyskasz nowe możliwości rozwoju oraz zadbasz o satysfakcjonującą ścieżkę swojej kariery. Tylko u nas czeka na Ciebie pewna i tak dobrze płatna praca! Jeżeli nie wyjeżdżałeś jeszcze do pracy za granicę, Niemcy będą najlepszą destynacją, aby przekonać się jak wygląda praca w innym kraju. Nie trzeba przemierzać wielu kilometrów, poznać zalety tego rozwiązania.

Chcąc mieć jak najlepszy wpływ na rozwój Twojej kariery zawodowej, bardzo dokładnie zapoznajemy się z Twoimi oczekiwaniami co do przyszłego miejsca zatrudnienia. Efektem naszych działań jest zawsze dobrze dopasowana oferta pracy. Wyjazd do pracy w Niemczech z pewnością rozpocznie nowy, ciekawy etap w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Każda osoba uczestnicząca w procesie rekrutacyjnym jest traktowana indywidualnie.

Współpracując z Contrain, masz możliwość wyjazdu do pracy z partnerem! Wiele osób nie chce żyć związku na odległość, stąd praca dla par w Niemczech cieszy się niezwykle dużym zainteresowaniem. Niezależnie jednak od tego czy wyjeżdżasz w parze czy też w pojedynkę, zawsze możesz liczyć na korzystne stawki oraz odpowiednie warunki zakwaterowania. Naszą ofertę kierujmy w dużej mierze do osób, których interesuje praca w Niemczech bez języka, ale oczywiście jego znajomość jest mile widziana. Sprawdź aktualne oferty i skontaktuj się z naszym działem rekrutacyjnym.

Szybki kontakt dla Firm

Jesteś pracodawcą i szukasz pracowników? Skontaktuj się z nami.

Przed wysłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą danych osobowych.

 • Współadministratorami danych osobowych są spółki : Contrain Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. 3-go Maja 14a, Contrain Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Towarowej 35, Contrain Group Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Towarowej 35, Contrain Global Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. 3-go Maja 14a. Możecie się Państwo z nami skontaktować pod adresem e-mail: kontakt@contrain.pl
 • Współadministratorzy powołali Inspektora Ochrony Danych, kontakt z Inspektorem jest możliwy pod adresem: iod@contrain.pl
 • Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie uzasadnionego interesu prawnego Współadministratorów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO), jakim jest wysyłka informacji o możliwości nawiązania współpracy, w odpowiedzi na pytania zadane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej. Dane będą wykorzystywane jedynie w celu odpowiedzi na zadawane poprzez formularz pytania.
 • Państwa dane będą przechowywane przez okres 3 lat od wysłania zapytania, a w przypadku nawiązania współpracy przez czas trwania tej współpracy.
 • Dane mogą być ujawniane odbiorcom świadczącym dla Współadministratorów obsługę informatyczną oraz obsługę procesów biznesowych.
 • Przysługuje Państwu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia danych do innego Administratora, a także prawo do ograniczenia przetwarzania w warunkach art. 18 RODO. Przysługuje Panu/Pani także prawo wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania danych. Żądania mogą być kierowane na wyżej wymieniony adres e-mailowy, bądź mogą być składane osobiście pod wskazany wyżej adres korespondencyjny lub e-mailowy.
 • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem koniecznym do wysyłki odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Brak podania danych osobowych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi na pytania zawarte w formularzu oraz uniemożliwi nawiązanie współpracy.
 • Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych sprawującego kontrolę nad legalnością i prawidłowością przetwarzania danych osobowych.
 • Pani/Pana dane nie będą przekazywane do krajów spoza obszaru UE oraz do organizacji międzynarodowych.
 • Wobec Pani/Pana danych osobowych nie będą podejmowane zautomatyzowane decyzje (decyzje bez udziału człowieka), nie będą też one podlegały profilowaniu.

Nasi partnerzy

Przez 20 lat istnienia na rynku zdobyliśmy zaufanie wielu Partnerów.

Współpracują z nami:

 • PUP
 • IMP
 • PFHR
 • AHK
 • OKAP
 • PUIG