Opinie

Zobacz, co myślą o nas inni i sprawdź, jak szukać rzetelnych opinii w Internecie!

Opinie
string(4) "text" string(5) "image"
Dobry kontakt z koordynatorami

Dobry kontakt z koordynatorami

„Mógłbym napisać, że doceniam pracę w Contrain za pieniądze, ale to nie tylko to. Doceniam Contrain za bardzo dobry kontakt z opiekunami oraz kadrami gdzie można załatwić wiele trapiących nas spraw. Wiele lat współpracuję z firmą i nigdy nie zdarzyło mi się żebym nie uzyskał pomocy np. w dotarciu do lekarza. Przy wypełnianiu dokumentów zawsze otrzymywałem podpowiedzi jak to zrobić dobrze. Jeśli chodzi o zakwaterowania to firma dokonuje wszelkich starań aby wyposażenie potrzebne do funkcjonowania w normalnym życiu zawsze było.
Dziękuję Contrain za współpracę.”

Jakub C. – pracownik z Holandii

string(4) "text" string(5) "image"
Lepszy start

Lepszy start

„Pracę w Contrain doceniam przede wszystkim za świetną atmosferę. Będąc w Niemczech w okresie świąt szczególnie liczy się wsparcie, którego nie mogą dać nam nasi bliscy. Całe szczęście dostajemy je na naszym cudownym osiedlu w Klosterpark od współlokatorów i naszej wspaniałej koordynatorki Pani Kasi.

Jako młoda osoba szczególnie potrzebuję pieniędzy na lepszy start w Polsce i właśnie tu przychodzi firma Contrain, która wkłada naprawdę dużą cegiełkę w moje plany na przyszłość! Można by wymieniać mnóstwo plusów ale szkoda czasu bo praca czeka! Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług tej firmy i będę ją serdecznie polecać!”

Paulina K. – pracowniczka z Niemiec

string(4) "text" string(5) "image"
Spokój i pewne zarobki

Spokój i pewne zarobki

„Doceniam pracę w Contrain z bardzo wielu powodów. Dzięki tej agencji pierwszy raz w życiu miałem możliwość wyjazdu za granicę mimo zerowego pojęcia o życiu w obcym miejscu poradziłem sobie z Waszą pomocą za co będę wdzięczny do końca świata. Za pierwszym razem, gdy wyjechałem poznałem ogrom życzliwych wobec mnie ludzi, a pomimo powrotu do Polski nadal utrzymywaliśmy kontakt. Gdy wróciłem do Holandii na ten sam projekt za Waszym pośrednictwem, poczułem, że jestem w miejscu, w którym nigdy tak dobrze mi nie było. Wszystko, co przeżyłem i co jest przede mną zawdzięczam Contrain. Poznałem tutaj swoją miłość życia, stać mnie na pomoc mojej rodzinie w Polsce, mam spokojniejszą głowę, nie muszę już się zastanawiać nad tym, czego bardziej potrzebuję czy chleba, a może mleka? Zmieniliście moje życie o 180°  i nareszcie zaczyna mi się układać.

Contrain wobec mnie jak i znajomych, którzy pracują za jego pośrednictwem jest uczciwy, przejrzysty. Wielu agencjom tego brakuje.

Za to wszystko doceniam Contrain, a komu mogę tak polecam :)”

Jan Z. – pracownik z Holandii

string(4) "text" string(5) "image"
Wygoda i terminowość

Wygoda i terminowość

„Jestem pracownikiem (mogę powiedzieć chyba tak o sobie) ze sporym stażem, choć na pewno znajdą się z dłuższym . Na pewno każdy, kto pracuje w Contrain zadaje sobie albo zadawał pytanie, czy zmienić firmę lub przejść na umowę niemiecką bezpośrednio do niemieckiego pracodawcy. Pracuję w Contrain i jak zdrowie pozwoli, zamierzam pracować jeszcze długo. Mam kolegów i koleżanki, którzy szukając lepszych warunków pracy i płacy po przepracowaniu kilku czy kilkunastu miesięcy zmienili pracodawcę, czy to bezpośrednio na niemieckiego czy inną agencję. Jest to naturalne, bo każdy z nas chce zarabiać więcej. Po to wyjechaliśmy na obczyznę. Dziś w rozmowach prywatnych szczerze przyznają, że zrobili błąd. Składa się na to wiele czynników. Na umowie niemieckiej, możesz wynająć mieszkanie, ale z reguły nie umeblowane. Trzeba wydać sporo wcześniej zarobionych pieniążków np. lodówka, pralka, kuchnia, łóżka meble itp. itd. Teraz co z tym wszystkim zrobić, jeśli skończy ci się umowa a pracodawca jej nie przedłuży? W Contrain mam taki komfort, że nie muszę się martwić tymi sprawami. i wydawać niepotrzebnie pieniędzy. Jeśli zmieni się projekt to zmieni się też mieszkanie, które załatwi Contrain. Nierzadko zdąża się, że mieszkanie oddalone jest o kilkanaście czy kilkadziesiąt kilometrów od pracy. Będąc w innej agencji masz już problem z dojazdem, który kosztuje. W Contrain zadbają o to i dowiozą cię do pracy służbowym autem. Nie martwisz się o tankowanie, naprawy itd. Dla mnie istotną sprawą jest też terminowość wypłat Nie ma to czy tamto. Przychodzi 10 ty i masz na koncie pieniążki. W tych warunkach można planować sobie przyszłe miesiące, bo wiadomo, że jeśli pracujesz w Contrain, to kasa będzie.

Tak kupiłem sobie wymarzony motocykl, zrobiłem remont domu i po prostu żyję na luzie, bez troski czy starczy mi na wydatki.”

Paweł T. – pracownik z Niemiec

Zaufanie

„Pracę w Contrain doceniam, za to że dbają o swoich pracowników poprzez stałe zatrudnienie u pracodawców, u których jest zapotrzebowanie.

Contrain daje wsparcie koordynatora projektu, który pomaga w sytuacjach kryzysowych i w ten sposób agencja zyskuje zaufanie. Za wykonaną pracę firma dokonuje terminowych wypłat wynagrodzenia na konto.”

Kamil Ż. – pracownik z Holandii

Pomoc

„Pracę w Contrain cenię za staranność, sumienność oraz rzetelność kierowników oraz koordynatorów. W każdej sytuacji można liczyć na pomoc ze strony agencji. Doceniam także to, że agencja jest bardzo wypłacalna i nie ma żadnych problemów z wypłatami.”

Wiktoria K. – pracowniczka z Holandii

Atrakcyjne projekty

„Pracę w Contrain doceniam za to że jest najlepszą firma w jakiej udało mi się pracować. Firma oferuje dużo atrakcyjnych projektów, możliwość poznania ciekawych ludzi a także wypłaty na czas. Dodatkowo program poleceń i to wszystko tworzy ciekawe propozycje.

Bez wahania polecam wszystkim.”

Krzysztof D. – pracownik z Niemiec

Stabilność

„Doceniam pracę w Contrain, za to że w trudnych czasach pandemii daje stabilne zatrudnienie swoim pracownikom oraz pomaga w organizacji szczepień.”

Aleksandra S. – pracowniczka z Niemiec

string(6) "bottom" string(4) "text"
Przeczytaj więcej opinii w Internecie

Jeżeli planujesz wyjazd z Polski i podjęcie pracy za granicą, ale chcesz uniknąć kłopotów związanych z formalnościami, barierą językową i skorzystać z pomocy doświadczonego zespołu – warto poszukać dobrej agencji pracy za granicą. Opinie w Internecie na temat usług świadczonych przez agencje pracy tymczasowej nie zawsze pochodzą z rzetelnego źródła. Tutaj dowiesz się, na co zwrócić uwagę, szukając opinii o firmach pomagających znaleźć zatrudnienie za granicą.

string(6) "bottom" string(4) "text"
O czym pamiętać, przeglądając opinie dotyczące agencji pracy?

Należy mieć na uwadze, że nie każdy portal z opiniami będzie stanowić odpowiednie źródło wiedzy o agencjach pracy. Ma na to wpływ kilka czynników. Najmniej wiarygodnymi miejscami będą te, w których nie można zidentyfikować autora wpisu lub komentarza. Strony z opiniami anonimowymi są świetnym miejscem dla nieuczciwej konkurencji, która może dodać dowolną ilość negatywnych, bezzasadnych komentarzy. Dodatkowo, agencja pracy, której dotyczy opinia, nie może zweryfikować, czy opisywana sytuacja jest zgodna z prawdą – bez imienia i nazwiska nie jest w stanie sprawdzić gdzie przebywał pracownik ani porozmawiać z odpowiedzialnym za dany projekt koordynatorem. Potencjalny kandydat, który natknie się na nieprawdziwe opinie, może zbyt pochopnie wyciągnąć wnioski wobec pracodawcy. Strony i fora, na których pozostaje się anonimowym, wykluczają możliwość uczciwego dialogu.

Jak zatem szukać wiarygodnych źródeł wiedzy na temat agencji pracy? Opinie, którymi się kierujesz, powinny być poddane przez Ciebie weryfikacji. Zastanów się, czy możesz w jakiś sposób potwierdzić tożsamość osoby wystawiającej daną opinie? Czy widzisz jej imię i nazwisko, uzupełniony profil i zdjęcia? Czy są tam informacje o zatrudnieniu? Jeżeli profil użytkownika zawiera prawdziwe dane, agencji łatwo będzie zweryfikować, czy dana osoba faktycznie była jej pracownikiem lub kandydatem do pracy. Można zatem stwierdzić, że im więcej informacji o danym użytkowniku, tym bardziej wiarygodna będzie jego opinia. Miej jednak na uwadze, że w mediach społecznościowych jest dużo fałszywych kont. Jeżeli jakaś opinia wydaje Ci się szczególnie interesująca lub niepokojąca – możesz napisać bezpośrednio do jej autora. Dzięki temu masz możliwość porozmawiania o innych aspektach pracy i zapytania o szczegóły. Gdzie poszukiwać opinii osób, które są/były pracownikami agencji? Poniżej znajdziesz kilka wskazówek.

string(6) "bottom" string(4) "text"

Niezależne grupy dyskusyjne na portalach społecznościowych
– dobre źródło opinii na temat agencji pracy

Poszukując realnych informacji na temat warunków współpracy z wybranymi firmami, polecamy przede wszystkim sprawdzić niezależne grupy dyskusyjne na portalach społecznościowych, np. na Facebooku, gdzie członkowie wymieniają się swoimi doświadczeniami związanymi z różnymi pracodawcami, np. z agencją pracy Contrain. Opinie na nasz temat mogą okazać się bardzo pomocne dla wszystkich chętnych poszukujących tymczasowego zatrudnienia za granicą.

string(6) "bottom" string(4) "text"

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku,
by poznać rzetelne opinie
dotyczące działalności agencji Contrain

Osoby zainteresowane doświadczeniami naszych pracowników zachęcamy do dołączenia do grupy dyskusyjnej na Facebooku. Dowiedz się z pierwszej ręki, czym jest profesjonalna agencja pracy. Holandia i Niemcy czekają na Ciebie z najlepszymi ofertami pracy! Sprawdź opinie związane z pracą z nami w tych państwach. Dowiedz się, jakie warunki zatrudnienia i zakwaterowania zapewniamy osobom korzystającym z naszych usług. Porozmawiaj z prawdziwymi osobami, które wybrały Contrain i dowiedz się, dlaczego warto!

Odwiedź naszą grupę na Facebooku

Sprawdź opinie o Contrain na Facebooku

Zobacz ranking Bezpieczna praca w Holandii

string(6) "bottom" string(4) "text"
Nasze wyróżnienia