Opinie

Zobacz, co myślą o nas inni

Opinie
string(4) "text" string(5) "image"
Dobry kontakt z koordynatorami

Dobry kontakt z koordynatorami

„Mógłbym napisać, że doceniam pracę w Contrain za pieniądze, ale to nie tylko to. Doceniam Contrain za bardzo dobry kontakt z opiekunami oraz kadrami gdzie można załatwić wiele trapiących nas spraw. Wiele lat współpracuję z firmą i nigdy nie zdarzyło mi się żebym nie uzyskał pomocy np. w dotarciu do lekarza. Przy wypełnianiu dokumentów zawsze otrzymywałem podpowiedzi jak to zrobić dobrze. Jeśli chodzi o zakwaterowania to firma dokonuje wszelkich starań aby wyposażenie potrzebne do funkcjonowania w normalnym życiu zawsze było.
Dziękuję Contrain za współpracę.”

Jakub C. – pracownik z Holandii

string(4) "text" string(5) "image"
Lepszy start

Lepszy start

„Pracę w Contrain doceniam przede wszystkim za świetną atmosferę. Będąc w Niemczech w okresie świąt szczególnie liczy się wsparcie, którego nie mogą dać nam nasi bliscy. Całe szczęście dostajemy je na naszym cudownym osiedlu w Klosterpark od współlokatorów i naszej wspaniałej koordynatorki Pani Kasi.

Jako młoda osoba szczególnie potrzebuję pieniędzy na lepszy start w Polsce i właśnie tu przychodzi firma Contrain, która wkłada naprawdę dużą cegiełkę w moje plany na przyszłość! Można by wymieniać mnóstwo plusów ale szkoda czasu bo praca czeka! Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług tej firmy i będę ją serdecznie polecać!”

Paulina K. – pracowniczka z Niemiec

string(4) "text" string(5) "image"
Spokój i pewne zarobki

Spokój i pewne zarobki

„Doceniam pracę w Contrain z bardzo wielu powodów. Dzięki tej agencji pierwszy raz w życiu miałem możliwość wyjazdu za granicę mimo zerowego pojęcia o życiu w obcym miejscu poradziłem sobie z Waszą pomocą za co będę wdzięczny do końca świata. Za pierwszym razem, gdy wyjechałem poznałem ogrom życzliwych wobec mnie ludzi, a pomimo powrotu do Polski nadal utrzymywaliśmy kontakt. Gdy wróciłem do Holandii na ten sam projekt za Waszym pośrednictwem, poczułem, że jestem w miejscu, w którym nigdy tak dobrze mi nie było. Wszystko, co przeżyłem i co jest przede mną zawdzięczam Contrain. Poznałem tutaj swoją miłość życia, stać mnie na pomoc mojej rodzinie w Polsce, mam spokojniejszą głowę, nie muszę już się zastanawiać nad tym, czego bardziej potrzebuję czy chleba, a może mleka? Zmieniliście moje życie o 180°  i nareszcie zaczyna mi się układać.

Contrain wobec mnie jak i znajomych, którzy pracują za jego pośrednictwem jest uczciwy, przejrzysty. Wielu agencjom tego brakuje.

Za to wszystko doceniam Contrain, a komu mogę tak polecam :)”

Jan Z. – pracownik z Holandii

string(4) "text" string(5) "image"
Wygoda i terminowość

Wygoda i terminowość

„Jestem pracownikiem (mogę powiedzieć chyba tak o sobie) ze sporym stażem, choć na pewno znajdą się z dłuższym . Na pewno każdy, kto pracuje w Contrain zadaje sobie albo zadawał pytanie, czy zmienić firmę lub przejść na umowę niemiecką bezpośrednio do niemieckiego pracodawcy. Pracuję w Contrain i jak zdrowie pozwoli, zamierzam pracować jeszcze długo. Mam kolegów i koleżanki, którzy szukając lepszych warunków pracy i płacy po przepracowaniu kilku czy kilkunastu miesięcy zmienili pracodawcę, czy to bezpośrednio na niemieckiego czy inną agencję. Jest to naturalne, bo każdy z nas chce zarabiać więcej. Po to wyjechaliśmy na obczyznę. Dziś w rozmowach prywatnych szczerze przyznają, że zrobili błąd. Składa się na to wiele czynników. Na umowie niemieckiej, możesz wynająć mieszkanie, ale z reguły nie umeblowane. Trzeba wydać sporo wcześniej zarobionych pieniążków np. lodówka, pralka, kuchnia, łóżka meble itp. itd. Teraz co z tym wszystkim zrobić, jeśli skończy ci się umowa a pracodawca jej nie przedłuży? W Contrain mam taki komfort, że nie muszę się martwić tymi sprawami. i wydawać niepotrzebnie pieniędzy. Jeśli zmieni się projekt to zmieni się też mieszkanie, które załatwi Contrain. Nierzadko zdąża się, że mieszkanie oddalone jest o kilkanaście czy kilkadziesiąt kilometrów od pracy. Będąc w innej agencji masz już problem z dojazdem, który kosztuje. W Contrain zadbają o to i dowiozą cię do pracy służbowym autem. Nie martwisz się o tankowanie, naprawy itd. Dla mnie istotną sprawą jest też terminowość wypłat Nie ma to czy tamto. Przychodzi 10 ty i masz na koncie pieniążki. W tych warunkach można planować sobie przyszłe miesiące, bo wiadomo, że jeśli pracujesz w Contrain, to kasa będzie.

Tak kupiłem sobie wymarzony motocykl, zrobiłem remont domu i po prostu żyję na luzie, bez troski czy starczy mi na wydatki.”

Paweł T. – pracownik z Niemiec

Zaufanie

„Pracę w Contrain doceniam, za to że dbają o swoich pracowników poprzez stałe zatrudnienie u pracodawców, u których jest zapotrzebowanie.

Contrain daje wsparcie koordynatora projektu, który pomaga w sytuacjach kryzysowych i w ten sposób agencja zyskuje zaufanie. Za wykonaną pracę firma dokonuje terminowych wypłat wynagrodzenia na konto.”

Kamil Ż. – pracownik z Holandii

Pomoc

„Pracę w Contrain cenię za staranność, sumienność oraz rzetelność kierowników oraz koordynatorów. W każdej sytuacji można liczyć na pomoc ze strony agencji. Doceniam także to, że agencja jest bardzo wypłacalna i nie ma żadnych problemów z wypłatami.”

Wiktoria K. – pracowniczka z Holandii

Atrakcyjne projekty

„Pracę w Contrain doceniam za to że jest najlepszą firma w jakiej udało mi się pracować. Firma oferuje dużo atrakcyjnych projektów, możliwość poznania ciekawych ludzi a także wypłaty na czas. Dodatkowo program poleceń i to wszystko tworzy ciekawe propozycje.

Bez wahania polecam wszystkim.”

Krzysztof D. – pracownik z Niemiec

Stabilność

„Doceniam pracę w Contrain, za to że w trudnych czasach pandemii daje stabilne zatrudnienie swoim pracownikom oraz pomaga w organizacji szczepień.”

Aleksandra S. – pracowniczka z Niemiec