Lakiernik

Dla jednego z naszych stałych klientów w związku z rozwojem działu poszukujemy osób, które są zainteresowane podjęciem pracy na stanowisku Operator Lakierni.

Nie posiadasz doświadczenia? Nie martw się! Rozpoczynając u nas pracę, zaczniemy od szkolenia. Wykonywana u nas praca będzie zarówno w grupie jak i indywidualnie. Do dyspozycji pracowników na terenie zakładu pracy jest kantyna oraz stołówka, na której można zakupić pyszne obiady.

Praca na tym stanowisku daje dużo możliwości, dzięki organizowanych przez firmę szkoleń, które pozwolą Ci na szybszą drogę awansu, (np. uprawnienia na wózki widłowe UDT) na koszt pracodawcy. Podejmując u nas pracę, otrzymasz bardzo dużo dodatków do podstawowego wynagrodzenia (13-tka, dodatek za system cztero-zmianowy, dużo nadgodzin, premie).

Możesz liczyć na świetną atmosferę, a praca jest prosta i przyjemna!

Nie czekaj! Aplikuj

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i podmalowywanie ręcznie elementów przeznaczonych do malowania
  • odbezpieczanie, zdejmowanie, szlifowanie, domalowywanie ręczne
  • wykonywanie kalibracji otworów gwintowych na elementach pomalowanych
  • transport elementów na lakiernię
  • transport elementów z lakierni do magazynu

Mile widziane:

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe
  • doświadczenie w malowaniu natryskowym
  • doświadczenie na stanowisku produkcyjnym
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie oraz chęć do dalszego rozwoju

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie
  • wynagrodzenie zasadnicze  5000 zł brutto miesięcznie
    – dodatkowa premie za pracę w systemie 4-zmianowym 887,32 zł brutto
    – do 500zł dodatku wydajnościowego
    – 40% dopłaty za zmiany nocne
    – 50% dopłaty za dodatkowe godziny w dni powszednie
    – 100% dopłaty za pracę w sobotę
    – 200% dopłaty za pracę w niedziele i święta
  • możliwość wyrobienia na koszt pracodawcy uprawnień UDT na wózki i suwnice
  • 13 pensję
  • profesjonalną obsługę administracyjną w trakcie zatrudnienia

Agencja Zatrudnienia nr 9953

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 RODO (rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Dz.U.UE.L.2016.119.1), informujemy, że:

1. Współadministratorami Pana/Pani danych osobowych są Agencje Zatrudnienia; Contrain Group Sp. z o.o. ul. ul. 3-go Maja 14, 93-408 Łódź; Contrain Poland Sp. z o. o ul. 3-go Maja 14, 93-408 Łódź oraz Contrain sp. z o.o., ul. 3-go Maja 14, 93-408 Łódź; Contrain Global Sp. z o.o., ul. 3-go Maja 14, 93-408 Łódź. Możecie się Państwo z nami skontaktować pod adresem e-mail: kontakt@contrain.pl.

2. Współadministratorzy powołali Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym możecie się skontaktować pod adresem e-mail: iod@contrain.pl.

3. Pana/Pani dane przetwarzane będą na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, oraz na podstawie: art. 221 k.p., przepisów ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, rozporządzeniem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 7 grudnia 2017 r. w sprawie wydawania zezwolenia na pracę cudzoziemca oraz wpisu oświadczenia o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi do ewidencji oświadczeń oraz innymi aktami prawnymi wykonawczymi wydanymi na ich podstawie, a także art. 6 ust. 1 lit. a RODO, a więc zgoda na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV lub w innych dokumentach, które Kandydat dostarczył pracodawcy, a które nie są wyraźnie wymagane przepisami prawa pracy. W odniesieniu do danych osobowych przetwarzanych na podstawie zgody na przetwarzanie danych, Kandydat ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administrator będzie przetwarzał Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę, która może zostać odwołana w dowolnym czasie. i na podstawie aktów prawnych dotyczących zatrudniania cudzoziemców, w celu rekrutacji prowadzonych przez Współadministratorów. Informacje pozyskane na podstawie ustaw dotyczących zatrudniania cudzoziemców pozwolą na sprawdzenie możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

4. Pani/Pana dane mogą być ujawniane:
a) kontrahentom współadministratora na rzecz którego prowadzona jest rekrutacja;
b) upoważnionym instytucjom państwowym, gdy taki obowiązek wynika z obowiązujących przepisów prawa;
c) operatorom pocztowym, firmom kurierskim – w związku z korespondencją z kandydatem;
d) dostawcom zewnętrznych usług w szczególności usług informatycznych, takich jak hosting, dostarczanie lub utrzymanie systemów informatycznych, poczty elektronicznej i komunikatorów cyfrowych;
e) upoważnionym pracownikom i współpracownikom Administratora lub współadministratora danych w zakresie niezbędnym do wykonania zleconych czynności,
f) firmom świadczącym obsługę procesów biznesowych dla współadministratorów.

5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania rekrutacji jak również 3 miesiące po jej zakończeniu. W przypadku przetwarzania danych osobowych na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez okres 24 miesięcy.

6. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych do innego administratora. Pani/Pana żądania mogą być kierowane na wyżej wymieniony adres e-mailowy, bądź mogą być składane osobiście w siedzibie Contrain Sp. z o.o. ul. 3-go Maja 14a w Łodzi.

7. W każdym czasie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody na dalsze przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych. Dyspozycję cofnięcia zgody należy przesłać drogą elektroniczną na wskazany wyżej adres e-mail, albo złożyć ją bezpośrednio w siedzibie Contrain Sp. z o.o. ul. 3-go Maja 14a w Łodzi . W przypadku cofnięcia zgody, przetwarzanie danych dokonywane przed złożeniem oświadczenia, będzie w pełni legalne.

8. Podanie danych osobowych w zakresie opisanym w art. 221 k.p. jest obowiązkowe, w pozostałym zakresie jest dobrowolne, i stanowi warunek konieczny do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Współadministratorów. Brak podania danych osobowych uniemożliwia wzięcie udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Współadministratorów.

9. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego sprawującego kontrolę nad legalnością i prawidłowością przetwarzania danych osobowych, którym w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych.

10. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do krajów spoza obszaru UE oraz do organizacji międzynarodowych.

11. Wobec Pani/Pana danych osobowych nie będą podejmowane zautomatyzowane decyzje (decyzje bez udziału człowieka), nie będą też one podlegały profilowaniu.