Oferty pracy za granicą

Mamy dla Ciebie oferty pracy w Holandii, w Niemczech i w Polsce. Znajdź najlepszą dla siebie i pracuj z nami!

Oferty pracy za granicą
Filtrowanie
Pokaż wyniki (59)
Page 4 of 6
string(6) "bottom" string(4) "text"

Szukasz satysfakcjonującej, odpowiadającej Twoim zainteresowaniom oraz doświadczeniu pracy za granicą z zakwaterowaniem, a dodatkowo bez znajomości języka? Witaj w Contrain! Każdego dnia przygotowujemy oferty, dzięki którym znajdziesz dobrze płatną pracę za granicą od zaraz. Praca poza granicami Polski pozwoli nie tylko na zarobek, ale również poznanie innych ludzi, kultury pracy, języka i zdobycie nowego doświadczenia. Dzięki owocnej współpracy z wieloma przedsiębiorstwami z krajów zachodniej Europy, każdego dnia możemy zaproponować Ci nowe oferty pracy za granicą, wśród których, jesteśmy tego pewni, znajduje się ta odpowiednia również dla Ciebie. Nie chcesz opuszczać kraju sam? Na naszej stronie znajdują się także oferty pracy dla par, dzięki którym wyruszysz za granicę w celach zarobkowych razem z partnerem czy partnerką.

Co oferuje Agencja Pracy Contrain? Sprawdź, jaką pracę za granicą możesz podjąć z naszą pomocą!

Agencja Pracy Contrain to przede wszystkim bardzo duży, każdego dnia aktualizowany wachlarz ofert pracy za granicą, w szczególności w Holandii oraz Niemczech. Co istotne, każde stanowisko pracy jest przez nas bardzo dokładnie opisywane. Znajdziesz tu więc rzetelnie określony zakres obowiązków pracownika, jasne wymagania pracodawcy wobec kandydata, a także inne istotne informacje związane z zakwaterowaniem i rodzajem podpisywanej umowy. Dzięki temu dokładnie wiesz, na co się decydujesz.

Oferty tymczasowej pracy w Holandii gwarantują możliwość zatrudnienia w takich branżach jak rolnictwo, ogrodnictwo, przemysł, logistyka (magazyny), produkcja oraz recykling. Z kolei w Niemczech możesz podjąć pracę np. przy produkcji żywności, na magazynie, jako komisjoner czy też operator wózków widłowych. W Agencji Pracy Contrain poszukujemy zarówno specjalistów, jak i pracowników fizycznych.

Praca za granicą z zakwaterowaniem, dla par i nie tylko – dlaczego warto podjąć zatrudnienie w Holandii i Niemczech?

Zastanawiasz się, czy praca za granicą jest dla Ciebie? Wielu osobom tego typu wyjazd kojarzy się głównie z kwestiami zarobkowymi. Warunki finansowe nawet w przypadku ofert pracy za granicą bez języka i bez doświadczenia są bardzo atrakcyjne, zwłaszcza że wielu pracodawców proponuje także szereg benefitów – premie czy płatny urlop.

Jak się jednak okazuje, tymczasowa praca za granicą to o wiele więcej niż atrakcyjne zarobki. Dużą zaletą jest fakt, że wielu pracodawców nie szuka tylko jednej osoby, a kilku. Dzięki temu możesz zdecydować się na wyjazd z partnerem lub grupą znajomych. To dobra wiadomość dla osób, które mają obawy przed samodzielnym podjęciem zatrudnienia za granicą. U nas bez problemu znajdziesz dobrze płatną pracę za granicą dla par i grup – i to nawet od zaraz!

Obawiasz się o problemy z miejscem zamieszkania? To żaden kłopot, bo u nas znajdziesz też oferty pracy za granicą z zakwaterowaniem. Oprócz tego wielu pracodawców umożliwia skorzystanie z atrakcyjnego noclegu w cenie niższej niż 10 euro za dobę. Co więcej, decydując się na wyjazd za granicę, masz szansę podszkolić język lub nauczyć się go od postaw oraz zdobyć doświadczenie, które będzie dobrze prezentować się w Twoim CV i być może zwiększy Twoje szanse zawodowe w przyszłości, już po powrocie do kraju. W wolnych chwilach możesz zwiedzić nowe miejsca i stworzyć wspomnienia, które zostaną z Tobą do końca życia.

To jednak nie koniec! Korzystając z oferty pracy za granicą, rozszerzysz swoją sieć kontaktów międzynarodowych. Dzięki tworzeniu relacji zarówno ze współpracownikami, jak i pracodawcą możesz liczyć na ponowne zatrudnienie w przyszłości, również na warunkach atrakcyjniejszych niż obecnie. A to wszystko w połączeniu ze zwiększeniem satysfakcji zawodowej i życiowej oraz zyskania pewności siebie dzięki sprawdzeniu się w nowym środowisku.

Praca za granicą bez znajomości języka? W Contrain to możliwe!

Jeśli szukasz pracy za granicą bez znajomości języka, to w Contrain na pewno znajdziesz coś dla siebie. To dobra wiadomość dla osób, które do tej pory rezygnowały z wyjazdu do innego kraju z uwagi na ewentualne problemy z porozumieniem się z pracodawcą i współpracownikami. Jak się okazuje – praca w Niemczech i Holandii, zwłaszcza w magazynie, na produkcji czy w ogrodnictwie, nie tylko nie wymaga znajomości języka, ale także w wielu przypadkach doświadczenia. Gwarantujemy odpowiednie przeszkolenie i przygotowanie do podjęcia zatrudnienia.

Aplikuj do pracy za granicą bez wychodzenia z domu

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, w Contrain działamy online. Dzięki temu możesz aplikować na wybrane stanowisko bez wychodzenia z domu! Znajdź interesującą Cię ofertę pracy za granicą od zaraz, a następnie wypełnij udostępniony na naszej stronie formularz aplikacyjny. Wystarczy podać podstawowe informacje, odpowiedzieć na kilka pytań i gotowe! Od tego momentu wystarczy poczekać na kontakt jednego z naszych pracowników, który znajdzie i zaprezentuje Ci ofertę pracy za granicą idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. To takie proste!

Dlaczego warto skorzystać z oferty naszej agencji pracy za granicą?

Szukając odpowiedniej agencji pracy za granicą, z którą podpiszesz umowę, warto brać pod uwagę wyłącznie firmy cieszące się zaufaniem i z wieloletnim doświadczeniem, takie jak Contrain. Dlaczego? Przede wszystkim podpisujesz umowę o pracę tymczasową w Polsce, a co za tym idzie – pomimo podjęcia zatrudnienia za granicą, nadal jesteś objęty ubezpieczeniem w kraju, jednocześnie odkładając środki na emeryturę. Dodatkowo nie tracisz prawa do przysługujących Ci dodatków socjalnych czy zasiłku dla bezrobotnych. Oczywiście, pomimo podpisania polskiej umowy, jesteś legalnie zatrudniony na terenie wybranego kraju i masz ubezpieczenie.

To jednak nie koniec! Jako agencja pracy za granicą, która może pochwalić się współpracą z setkami pracowników z całej Polski, gwarantujemy dokładne sprawdzenie każdego pracodawcy, którego ofertę znajdziesz na naszej stronie internetowej. Jeszcze przed podpisaniem umowy możesz poznać dokładne informacje na temat pracy za granicą – czy jest dla par, bez języka czy z zakwaterowaniem, jakie wynagrodzenie oferuje pracodawca oraz na jakie benefity możesz liczyć. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości – zespół Contrain nieustannie pozostaje do Twojej dyspozycji. Z przyjemnością porozmawiamy z Tobą o możliwościach pracy za granicą zarówno bez doświadczenia, jak i z nim oraz odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

string(6) "bottom" string(4) "text"
string(6) "bottom" string(4) "text"

Nasze wyróżnienia