Oferty pracy na produkcji Holandia

Oferty pracy na produkcji Holandia
string(6) "bottom" string(4) "text"

Interesuje Cię praca w Holandii na produkcji? Jeżeli szukasz pewnego i stabilnego zatrudnienia, rozpocznij pracę z agencją Contrain. Praca za granicą to nie tylko atrakcyjne wynagrodzenie, ale również możliwość poznania nowych, ciekawych osób i zdobycia kwalifikacji zawodowych. Jesteśmy legalnie działającą firmą, która współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi kontrahentami. Gwarantujemy pełne wsparcie zarówno przed wyjazdem, jak i w trakcie trwania projektu.

Filtrowanie
Pokaż wyniki (11)
Page 2 of 2
string(6) "bottom" string(4) "text"

Praca na produkcji Holandia – wyłącznie sprawdzone oferty zatrudnienia

Jeżeli praca na produkcji w Holandii jest tym czego poszukujesz to nie mogłeś lepiej trafić. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zatrudnianiu pracowników na różne stanowiska związane z produkcją. Przed rozpoczęciem pracy podpiszesz z nami umowę. Oznacza to opłacanie wszystkich składek, włączając w to ZUS. Pracownik na produkcji w takim kraju jak Holandia zdobędzie nie tylko doświadczenie i nowe umiejętności, ale również możliwość zwiedzania atrakcyjnych miejsc oraz poznania lokalnych zwyczajów.

Od wielu lat współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi pracodawcami. Nasze projekty charakteryzują się stabilnością, bezpieczeństwem i przede wszystkim przejrzystymi zasadami. W opisie każdej oferty znajdują się podstawowe informacje dotyczące m.in. wynagrodzenia, lokalizacji miejsca pracy, a także opis wykonywanych prac na konkretnym stanowisku. Praca w Holandii na produkcji to w pełni legalne zatrudnienie na polskiej podstawie umowy o pracę tymczasową.

Praca na produkcji Holandia bez języka – czy to możliwe?

Część ofert pracy w Holandii na produkcji jest przeznaczona m.in. dla osób, które nie władają językiem holenderskim i angielskim. Dodatkowo w wielu przypadkach nie jest wymagane żadne doświadczenie. Jak to możliwe? Większość prac wykonywanych na produkcji jest stosunkowo prosta. Oznacza to, że czas potrzebny na wdrożenie nowego pracownika jest zredukowany do minimum. Ponadto praca produkcyjna w Holandii najczęściej nie wymaga komunikowania się w obcym języku. Warto jednak zaznaczyć, że nawet podstawowa znajomość angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego z pewnością okaże się przydatna. Dzięki wsparciu polskojęzycznego koordynatora znajdującego się na miejscu, zawsze możesz liczyć na pomoc w przypadku niedomówień, niejasności i ewentualnych problemów.

Praca taka jak produkcja w Holandii bez języka to szansa dla wszystkich osób, które chcą od zaraz poprawić swoją sytuację finansową i jednocześnie nauczyć się podstaw obcego języka. Bez względu na to czy poszukujesz zatrudnienia tymczasowego, czy szukasz pracy na stałe dzięki agencji Contrain znajdziesz atrakcyjne oferty zatrudnienia m.in. na produkcji zarówno na krótki, jak i dłuższy okres. Decyzja należy do Ciebie.

Praca produkcyjna w Holandii dla par i paczki znajomych

Szukasz zatrudnienia za granicą razem ze swoją drugą połówką? A może chcesz wyjechać ze znajomymi i podjąć pracę na produkcji w Holandii? Doskonale to rozumiemy, w grupie zawsze raźniej. Specjalnie dla Was przygotowujemy oferty pracy przeznaczone dla dwóch lub większej liczby osób.

Praca na produkcji Holandia bez języka i z zakwaterowaniem

Współpracując z agencją Contrain możesz liczyć nie tylko na atrakcyjne zarobki, ale również na komfortowe zakwaterowanie. W budynku mieszkalnym, oprócz pokoju, wszyscy pracownicy mają swobodny dostęp do kuchni wyposażonej w sprzęty i akcesoria pozwalające na samodzielne przygotowanie posiłków w komfortowych warunków. Oczywiście zakwaterowanie obejmuje także w pełni wyposażoną łazienkę.

Stale podnosimy standardy zakwaterowań. W budynkach mieszkalnych znajduje się niezbędne wyposażenie umożliwiające efektywny wypoczynek po pracy i miłe spędzanie wolnego czasu ze znajomymi lub drugą połówką. Odległość zakwaterowania od miejsca pracy różni się w zależności od konkretnego projektu. Jeżeli interesują Cię kwestie związane z dojazdem, skorzystaj z zakładki kontakt. Doświadczeni doradcy z chęcią rozwieją wszystkie wątpliwości i odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące wybranej oferty pracy.

Praca w Holandii – produkcja i inne oferty

W jaki sposób rozpocząć współpracę z agencją Contrain? Pierwszym krokiem jest skorzystanie z formularza aplikacyjnego, w którym należy podać podstawowe dane. Następnie doświadczeni pracownicy działu rekrutacyjnego skontaktują się z Tobą i na podstawie danych oraz wywiadu dopasują ofertę pracy do Twoich wymagań i predyspozycji. W trakcie rozmowy możesz swobodnie zadawać pytania dotyczące zarówno zatrudnienia (umowy, wynagrodzenia, ewentualnych nadgodzin itp.), jak i zakwaterowania. W agencji pracy tymczasowej Contrain stawiamy na przejrzystość warunków, dzięki czemu w ponad dwudziestoletniej działalności wypracowaliśmy dobrą opinię potwierdzoną przez wielu pracowników.

Jeżeli interesuje Cię praca produkcyjna w Holandii bez języka wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my przedstawimy Ci kilka interesujących propozycji zatrudnienia. Warto zaznaczyć, że w wielu przypadkach praca na produkcji w Holandii lub w Niemczech nie wiąże się z dużym wysiłkiem fizycznym. Z tego powodu praktycznie każdy może ją wykonywać, nawet bez doświadczenia i znajomości języka holenderskiego, niemieckiego lub angielskiego.

Praca na produkcji w Holandii – co jeszcze warto o niej wiedzieć?

Wyjeżdżając pierwszy raz do Holandii w celu pracy na produkcji, z pewnością masz mnóstwo pytań. Nic w tym dziwnego, że chcesz jak najdokładniej poznać interesujące Cię kwestie. Agencja pracy tymczasowej Contrain gwarantuje pełne wsparcie zarówno przed wyjazdem, jak i w trakcie, a nawet po skończonym projekcie. Przed wyjazdem otrzymasz wartościowe materiały edukacyjne, dzięki którym świetnie przygotujesz się do każdego wyjazdu. Jeżeli masz obawy związane z brakiem znajomości języka obcego to już spieszymy z informacją, że są one zupełnie bezpodstawne. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że na miejscu przebywa polskojęzyczny opiekun, do którego możesz zgłosić się z każdą, nawet nietypową sprawą. Koordynator dołoży wszelkich starań, aby w jak najkrótszym czasie ją załatwić. Masz dodatkowe pytania? W zakładce kontakt znajdują się numery telefonów i adresy mailowe, z których możesz dowolnie korzystać. Czekamy na Ciebie!

string(6) "bottom" string(4) "text"

Nasze wyróżnienia