Oferty pracy w Holandii

Mamy dla Ciebie oferty pracy w Holandii. Znajdź najlepszą dla siebie i pracuj z nami!

Oferty pracy w Holandii
string(6) "bottom" string(4) "text"

Jeśli interesuje Cię praca za granicą, wybierz agencję pracy Contrain! Wyjazd pozwoli Ci poznać nowych ludzi oraz zdobyć zatrudnienie w sprawdzonej, legalnie działającej firmie. Dbamy o to, aby maksymalnie różnicować nasze oferty pracy, dlatego niezależnie od posiadanych kwalifikacji z pewnością odnajdziesz coś dla siebie.

Oferty pracy w Holandii cieszą się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza te dające możliwość wyjazdu do pracy w parze. Zazwyczaj osoby wyjeżdzające za granicę z partnerem decydują się na pracę w szklarni lub pracę przy zbiorach. Bez względu na to, czy interesuje Cię praca tymczasowa, czy stała, w grupie czy z partnerem, zaproponujemy Ci optymalne rozwiązanie.

Filtrowanie
Pokaż wyniki (31)
Page 2 of 4
string(6) "bottom" string(4) "text"

Praca za granicą – czy warto?

Nie brakuje osób, które każdego roku decydują się na wyjazd za granicę w celach zarobkowych. Powodów takiej decyzji może być jednak naprawdę wiele, a dodatkowy dochód to tylko jeden z nich. Wielu pracowników chce wyjechać za pracą do Holandii ze względu na wyższe zarobki, chęć poduczenia się języka i zdobycia kwalifikacji. Praca w Holandii to również okazja do nawiązania nowych znajomości, zwiedzania, poznania innej kultury pracy i zyskania doświadczenia, które następnie przydaje się podczas pracy w Polsce. Nie brakuje też osób, które decydują się zostać w Holandii na stałe, wykonując przy tym satysfakcjonującą ich pracę. W Contrain możemy zaoferować zróżnicowane oferty pracy zarówno dla tych, którzy szukają pracy na pewien czas, np. na wakacje, jak i na dłużej. Chcesz wyjechać do pracy ze znajomymi, a może z drugą połową? W Contrain znajdziesz również pracę dla par w Holandii. Razem raźniej!

Praca w Holandii – oferty Contrain

Nasze oferty pracy w Holandii zmieniają się każdego dnia. Na stronie Contrain znajdziesz głównie propozycje zatrudnienia przy zbiorach, na produkcji i w magazynach. Poszukujemy m.in. osób chętnych do pracy w Holandii z zakwaterowaniem przy uprawie traw ozdobnych, kwiatach, zbiorze warzyw, zbiorze pieczarek.

Jeśli masz doświadczenie w pracy w gastronomii, możesz wyjechać do Holandii, aby pracować w restauracji. Co istotne, stawiamy na przejrzystość i bezpieczeństwo, dlatego przy każdej ofercie pracy znajdziesz dokładny opis stanowiska (np.: w zakres obowiązków obejmuje sadzenie i pielęgnacja roślin, wymagana jest znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym), warunki wynagrodzenia (podane w euro), informacje związane z ewentualnymi nadgodzinami, dokładnym miejscem pracy, formą zatrudnienia (np. praca tymczasowa), zakwaterowaniem i transportem. Zapewniamy wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w Holandii.

Jak otrzymać pracę z Contrain?

Jeśli interesuje Cię zdobycie zatrudnienia w Holandii z Contrain, nie musisz obawiać się skomplikowanych procedur i wielu dokumentów do wypełnienia. Gdy stwierdzisz, że wybrana przez Ciebie oferta jest satysfakcjonująca i chcesz aplikować, możesz to łatwo zrobić przez przycisk na stronie: „Aplikuj”. Ofertę pracy może otrzymać osoba, która pozytywnie przejdzie proces rekrutacji. Możesz też przesłać do nas ogólne zgłoszenie, a my skontaktujemy się z Tobą, jeśli znajdziemy odpowiednią dla Ciebie ofertę.

Co ważne, zawarcie współpracy z Contrain nic nie kosztuje. Zapewniamy Ci też bezpłatne badania lekarskie oraz inne świadczenia, związane bezpośrednio z podjętym przez Ciebie zatrudnieniem. Po Twojej stronie będą natomiast koszty podróży za granicę, koszty życia i mieszkania. Pomożemy Ci jednak w znalezieniu zakwaterowania oraz wesprzemy organizacyjnie! Praca w Holandii bez języka z zakwaterowaniem to atrakcyjna propozycja dla wszystkich osób, które chcą szybko rozpocząć zatrudnienie bez konieczności poświęcania czasu na naukę. Na naszej stronie można znaleźć różnorodne oferty pracy w Holandii, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Praca w Holandii od zaraz to doskonała propozycja nie tylko dla osób, które chcą tymczasowo podjąć zatrudnienia za granicą, ale również dla tych planujących dłuższy (być może stały) pobyt.

Praca w Holandii – jakie warunki należy spełnić?

Wiele osób chcących uzyskać pracę w Holandii za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej, zastanawia się, czy posiada ona oferty pracy bez znajomości języka. Contrain zapewnia taką możliwość. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że nie każdy zna języki obce oraz nie każde stanowisko pracy takich umiejętności wymaga. Na naszej stronie internetowej znajdziesz interesujące Cię ogłoszenia z godną płacą. Podczas rozmowy zapytamy Cię o Twoje kwalifikacje, znajomość języka czy posiadanie własnego samochodu. Dzięki temu dopasujemy ofertę skrojoną na Ciebie. Wszystkim wyjeżdżającym osobom zapewniamy wsparcie, więc nie musisz się o nic martwić. W tym celu oddelegowujemy naszych pracowników za granicę, aby mogli efektywnie pośredniczyć między Tobą a Klientem oraz rozwiązywać ewentualne problemy.

Rodzaje prac w Holandii

Na naszej stronie internetowej znajdziesz mnóstwo ogłoszeń o pracę, które są na bieżąco aktualizowane. Warto więc regularnie na nią zaglądać i zapoznawać się z ofertami pracy w Holandii oraz innych państwach. Oferujemy zarówno pracę sezonową, jak i stałą w Holandii. Oferty mogą dotyczyć pomocy przy produkcji czy zbierania owoców, jak również spełniać oczekiwania wykwalifikowanych fachowców takich jak traktorzyści, operatorzy maszyn produkcyjnych lub kucharzy. Dostępna jest także praca w Holandii dla par. Z kandydatami kontaktujemy się telefonicznie po wypełnieniu przez nich formularza. Następnie zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną oraz przedstawiamy warunki umowy. Sprawdź więc już dziś najnowsze oferty pracy w Holandii. Praca w Holandii od zaraz z zakwaterowaniem jest atrakcyjną alternatywą, dla wszystkich osób poszukujących stabilnego źródła dochodu.

Korzyści wynikające ze współpracy z agencją

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak trudno odnaleźć się w obcym państwie. Praca w Holandii bez języka i doświadczenia jest wyzwaniem dla wielu osób, bez względu na wiek. Dotyczy to szczególnie pracowników, którzy pierwszy raz podejmują zatrudnienie poza granicami własnego kraju. Praca w Holandii od zaraz bez języka jest możliwa dzięki wsparciu Contrain. Nie musisz obawiać się o barierę językową, dlatego że znajdziemy dla Ciebie ofertę, która nie wymaga znajomości języka holenderskiego. Z kolei praca w Holandii dla par bez języka jest ciekawą alternatywą nie tylko dla małżeństw, ale również narzeczonych oraz wolnych związków. Wiemy, że partnerzy nie chcą rozłąki, dlatego staramy się przygotowywać łączone oferty pracy, dzięki którym obie połówki mogą wyjechać wspólnie.

Niezależnie od tego, jaką ofertę wybierzesz, możesz liczyć na polskich kolegów i koleżanki, którzy najprawdopodobniej już pracują w wybranej przez Ciebie firmie. Dlaczego jest to takie ważne? Przede wszystkim ze względu na dobrą atmosferę w pracy, a także możliwość szybkiego przyswojenia informacji niezbędnych na konkretnym stanowisku. Ponadto oferty pracy w Holandii są zróżnicowane. Co to oznacza w praktyce? Głównie możliwość indywidualnego dopasowania ofert nie tylko do posiadanych umiejętności i doświadczenia, ale również osobistych preferencji. Dodatkowo codziennie aktualizowana baza ofert sprawia, że w każdej chwili możesz aplikować na inne stanowisko.

Praca w Holandii z zakwaterowaniem

Warunki zakwaterowania są równie ważne jak warunki pracy. Wynika to z faktu, że efektywny odpoczynek jest bezpośrednio związany z wydajnością i jakością wykonywanych obowiązków służbowych. Oferty pracy w Holandii z zakwaterowaniem są weryfikowane, dzięki czemu mamy pewność, że pracownicy będą mieszkać w dobrych warunkach. To kolejna zaleta pracy za pośrednictwem agencji Contrain. Odległość zakwaterowania od miejsca pracy jest uzależniona od konkretnego projektu, jednak w większości przypadków oba miejsca znajdują się stosunkowo blisko siebie. Chcąc sprawdzić ile dokładnie zajmuje przejazd, należy zapoznać się z treścią konkretnego ogłoszenia lub skontaktować się z naszymi doradcami. Wszystkie dane są dostępne w zakładce kontakt. Oprócz własnego pokoju, pracownicy mogą również liczyć na swobodny dostęp do kuchni wyposażonej we wszystkie urządzenia i akcesoria umożliwiające przygotowanie posiłków. Ponadto każdy pracownik ma zagwarantowany dostęp do łazienki, która również jest w pełni wyposażona i spełnia wszystkie standardy urzędów certyfikujących.

Praca w Holandii – dodatkowe informacje

Na wstępnym etapie rekrutacji pracownicy działu HR przeprowadzają pogłębiony wywiad. Jego celem jest jak najlepsze dopasowanie oferty do konkretnego kandydata lub kandydatów. Dlaczego to jest takie ważne? Przede wszystkim ze względu na fakt, że tylko dokładnie wyselekcjonowane oferty pracy w Holandii zapewniające możliwość dobrego zarobku, godnych warunków bytowych, możliwość nauczenia się podstaw lub podszkolenia języka obcego są wysoko oceniane przez pracowników. Efektem zadowolenia z pracy jest nie tylko większa motywacja, ale również zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że niektórzy pracownicy mogą wyrażać chęć zmiany projektu. W takich przypadkach dokładamy wszelkich starań, aby w maksymalnie krótkim czasie znaleźć inną, lepiej dopasowaną ofertę pracy. W razie jakichkolwiek nieścisłości, niedomówień lub ewentualnych problemów, najlepiej od razu skontaktować się z polskojęzycznym opiekunem, który pomoże wyjaśnić każdą sytuację.

string(6) "bottom" string(4) "text"

Nasze wyróżnienia