Oferty pracy za granicą

Mamy dla Ciebie oferty pracy w Holandii, w Niemczech i w Polsce. Znajdź najlepszą dla siebie i pracuj z nami!

Oferty pracy za granicą
Filtrowanie
No Results Found
string(6) "bottom" string(4) "text"

Szukasz satysfakcjonującej, odpowiadającej Twoim zainteresowaniom oraz doświadczeniu pracy za granicą na pełny etat z zakwaterowaniem? Znajomość języka nie jest Twoją mocną stroną, ale czujesz, że zagranica to miejsce dla Ciebie? Witaj w Contrain! Każdego dnia przygotowujemy ogłoszenia, dzięki którym znajdziesz dobrze płatną pracę od zaraz.

Praca poza granicami Polski pozwoli nie tylko na zarobek, ale również poznanie innych ludzi, kultury pracy, języka i zdobycie nowych umiejętności. Dzięki owocnej współpracy z wieloma przedsiębiorstwami z krajów zachodniej Europy, każdego dnia możemy zaproponować Ci nowe oferty pracy, wśród których, jesteśmy tego pewni, znajduje się ta odpowiednia również dla Ciebie.

Nie chcesz opuszczać kraju sam? Na naszej stronie znajdują się także oferty pracy dla par, dzięki którym wyruszysz za granicę w celach zarobkowych razem z partnerem czy partnerką. Jeśli szukasz nowych możliwości rozwoju i chcesz zwiększyć swoje szanse na poprawę sytuacji materialnej – zgłoś się do Contrain! Umowa, atrakcyjna stawka, pewne zakwaterowanie lub praca tymczasowa na ustalony okres – takie opcje przygotowaliśmy dla kandydatów.

Co oferuje Agencja Pracy Contrain? Sprawdź, jaką pracę za granicą możesz podjąć z naszą pomocą!

Agencja Pracy Contrain to przede wszystkim bardzo duży, każdego dnia aktualizowany wachlarz ofert pracy za granicą, w szczególności na terenie Niemiec oraz Holandii. Ty decydujesz, jaka lokalizacja jest dla Ciebie atrakcyjna. Co istotne, każde stanowisko pracy jest przez nas bardzo dokładnie opisywane. Dzięki temu dokładnie wiesz, na co się decydujesz. Znajdziesz tu więc:

Oferty tymczasowej pracy w Holandii gwarantują możliwość zatrudnienia w takich branżach jak rolnictwo, ogrodnictwo, przemysł, logistyka (magazyny), produkcja oraz recykling. Z kolei w Niemczech możesz podjąć pracę np. przy produkcji żywności, na magazynie, jako komisjoner czy też operator wózków widłowych. Wśród popularnych zajęć wymienia się także układanie towarów, czy ich etykietowanie. Wiele osób pragnie rozwijać nowe umiejętności i decydują się podjąć pracę na zupełnie nowym stanowisku na pełny etat.

Zgłoś się do Agencji Contrain niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć pracę jako pracownik fizyczny i dobrze zarabiać. Możesz pracować na podobnym stanowisku, jak do tej pory w Polsce, a jednocześnie poprawić swoją sytuację materialną. Zdobędziesz cenne doświadczenie i zyskasz nowe możliwości zawodowe na przyszłość.

Praca za granicą dla par i nie tylko – dlaczego warto podjąć zatrudnienie w Holandii i Niemczech?

Zastanawiasz się, czy praca za granicą jest dla Ciebie? Wielu osobom tego typu wyjazd kojarzy się głównie z kwestiami zarobkowymi. Warunki finansowe nawet w przypadku ofert pracy za granicą (nawet gdy znajomość języka nie jest Twoją mocną stroną) są bardzo atrakcyjne, zwłaszcza że wielu pracodawców proponuje także szereg benefitów – premie czy płatny urlop.

Jak się jednak okazuje, tymczasowa praca za granicą to o wiele więcej niż atrakcyjne zarobki. Dużą zaletą jest fakt, że wielu pracodawców nie szuka tylko jednej osoby, a kilku. Dzięki temu możesz zdecydować się na wyjazd z partnerem lub grupą znajomych. To dobra wiadomość dla osób, które mają obawy przed samodzielnym podjęciem zatrudnienia poza granicami kraju. U nas bez problemu znajdziesz dobrze płatną pracę za granicą dla par i grup – i to nawet od zaraz! Każdy z Was może pracować na podobnym stanowisku i zdobyć doświadczenie, a po pracy spędzać czas wspólnie.

Jakie nowe możliwości daje Ci praca za granicą?

Obawiasz się o problemy z miejscem zamieszkania? To żaden kłopot, bo u nas znajdziesz też oferty pracy za granicą z zakwaterowaniem. Oprócz tego wielu pracodawców umożliwia skorzystanie z atrakcyjnego noclegu. Co więcej, decydując się na wyjazd za granicę, masz szansę podszkolić język lub nauczyć się go od postaw oraz zdobyć doświadczenie, które będzie dobrze prezentować się w Twoim CV i być może zwiększy Twoje szanse zawodowe w przyszłości, już po powrocie do kraju. W wolnych chwilach możesz zwiedzić nowe miejsca i stworzyć wspomnienia, które zostaną z Tobą do końca życia.

To jednak nie koniec! Korzystając z oferty pracy za granicą, rozszerzysz swoją sieć kontaktów międzynarodowych. Dzięki tworzeniu relacji zarówno ze współpracownikami, jak i pracodawcą możesz liczyć na ponowne zatrudnienie w przyszłości, również na warunkach atrakcyjniejszych niż obecnie. A to wszystko w połączeniu ze zwiększeniem satysfakcji zawodowej i życiowej oraz zyskania pewności siebie dzięki sprawdzeniu się w nowym środowisku.

Praca na pełny etat, doświadczenie i zdecydowanie lepsza znajomość języka to wartości, które doceni Twój przyszły pracodawca. Jako doświadczony pracownik fizyczny lub wybitny specjalista będziesz mógł wybrać wymarzone miejsce pracy, zatrudnienie na wybrany rodzaj umowy i otrzymasz atrakcyjną stawkę.

Stabilne zatrudnienie za granicą bez znajomości języka? W Contrain to możliwe!

Jeśli szukasz pracy za granicą bez znajomości języka, to w Contrain na pewno znajdziesz coś dla siebie. To dobra wiadomość dla osób, które do tej pory rezygnowały z wyjazdu do innego kraju z uwagi na ewentualne problemy z porozumieniem się z pracodawcą i współpracownikami. Jak się okazuje – praca w Niemczech i Holandii, zwłaszcza w magazynie, na produkcji czy w ogrodnictwie, gdzie znajomość języka, ani doświadczenie nie jest wymagane. Gwarantujemy odpowiednie przeszkolenie i przygotowanie do podjęcia zatrudnienia jako pracownik fizyczny lub specjalista w swojej branży.

Aplikuj do pracy za granicą bez wychodzenia z domu

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, w Contrain działamy online. Dzięki temu możesz aplikować na wybrane stanowisko bez wychodzenia z domu! Znajdź interesującą Cię ofertę pracy za granicą od zaraz, a następnie wypełnij udostępniony na naszej stronie formularz aplikacyjny. Wystarczy podać podstawowe informacje, odpowiedzieć na kilka pytań i gotowe!

Zdecyduj, jaka oferta pasuje najlepiej do Twoich oczekiwań oraz na jak długo chcesz wyjechać. Określ, ile chcesz zarabiać i jak sprawnie posługujesz się językiem. Od tego momentu wystarczy poczekać na kontakt jednego z naszych pracowników, który znajdzie i zaprezentuje Ci ofertę pracy za granicą idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. To takie proste!

Dlaczego warto skorzystać z oferty naszej agencji pracy za granicą?

Szukając odpowiedniej agencji pracy za granicą, z którą podpiszesz umowę, warto brać pod uwagę wyłącznie firmy cieszące się zaufaniem i z wieloletnim doświadczeniem, takie jak Contrain. Dlaczego? Przede wszystkim podpisujesz polską umowę o pracę tymczasową, a co za tym idzie – pomimo podjęcia zatrudnienia za granicą, nadal jesteś objęty ubezpieczeniem w kraju, jednocześnie odkładając środki na emeryturę. Dodatkowo nie tracisz prawa do przysługujących Ci dodatków socjalnych czy zasiłku dla bezrobotnych.

Oczywiście, pomimo podpisania polskiej umowy, jesteś legalnie zatrudniony na terenie wybranego kraju i masz ubezpieczenie. Przedstawiamy wszystkie szczegóły dotyczące zatrudnienia, dowiesz się rzetelnych informacji o firmie, a zakwaterowanie nie będzie Twoim zmartwieniem. Weź udział w rekrutacji, popraw swoją sytuację materialną i przeżyj niezapomnianą przygodę!

To jednak nie koniec! Jako agencja pracy za granicą, która może pochwalić się współpracą z tysiącami pracowników z całej Polski, gwarantujemy dokładne sprawdzenie każdego pracodawcy, którego ofertę znajdziesz na naszej stronie internetowej. Jeszcze przed podpisaniem umowy możesz poznać dokładne informacje na temat pracy za granicą – czy jest dla par, bez języka czy z zakwaterowaniem, jakie wynagrodzenie oferuje pracodawca oraz na jakie benefity możesz liczyć. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości – zespół Contrain nieustannie pozostaje do Twojej dyspozycji. Z przyjemnością porozmawiamy z Tobą o możliwościach pracy za granicą oraz odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

To jednak nie koniec! Jako agencja pracy za granicą, która może pochwalić się współpracą z setkami pracowników z całej Polski, gwarantujemy dokładne sprawdzenie każdego pracodawcy, którego ofertę znajdziesz na naszej stronie internetowej. Jeszcze przed podpisaniem umowy możesz poznać dokładne informacje na temat pracy za granicą – czy jest dla par, bez języka czy z zakwaterowaniem, jakie wynagrodzenie oferuje pracodawca oraz na jakie benefity możesz liczyć. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości – zespół Contrain nieustannie pozostaje do Twojej dyspozycji. Z przyjemnością porozmawiamy z Tobą o możliwościach pracy za granicą zarówno bez doświadczenia, jak i z nim oraz odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

string(6) "bottom" string(4) "text"
string(6) "bottom" string(4) "text"

Nasze wyróżnienia