Strefa wiedzy

Witaj w miejscu, w którym dowiesz się wszystkiego,
co o pracy za granicą powinieneś wiedzieć.

Praca za granicą – Niemcy czy Holandia?

Baza wiedzy2019.03.04
Praca za granicą – Niemcy czy Holandia?

Zastanawiasz się nad wyjazdem do pracy za granicę, bo to dobry sposób na dodatkowy zarobek? To Twój pierwszy raz i nie wiesz, który kraj wybrać? Prawdopodobnie odpowiedzi będziesz szukać na forach internetowych i grupach dyskusyjnych, ale my też chcemy pomóc Ci w wybraniu odpowiedniej opcji. Dołącz do naszej grupy na Facebooku – KLIK

Holandia i Niemcy różnią się branżami i wymaganiami językowymi. Holandia słynie z ogromnych upraw tulipanów i licznych szklarni na terenie całego kraju, natomiast w Niemczech znajdziemy duże magazyny najbardziej znanych na świecie marek. Sprawdź ofertę pracy na magazynie w Niemczech KLIK.  Żeby dokonać trafnego wyboru, zastanów się, która opcja wydaje Ci się bliższa i w czym lepiej się sprawdzisz.

Równie ważnym dla Ciebie czynnikiem może być odległość od miejsca zamieszkania. Jeśli zależy Ci na częstszych zjazdach do Polski i wiesz, że dalekie podróże są dla Ciebie zbyt męczące, prawdopodobnie najlepszą decyzją będzie wyjazd do Niemiec.

A może jesteś typem podróżnika i zwracasz uwagę na bogactwo krajobrazów i zabytków? Na pewno warto przewertować mapę przed aplikacją na dane stanowisko i znaleźć najbardziej inspirujące miejsca. Holenderskie wioski są naprawdę bardzo fascynujące. Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy w Holandii KLIK. Będziesz mógł łączyć przyjemne z pożytecznym.

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to, który kraj powinieneś wybrać. Przeanalizuj czego oczekujesz i zadecyduj. Do odważnych świat należy!

Szybki kontakt dla Firm

Jesteś pracodawcą i szukasz pracowników? Skontaktuj się z nami.

Przed wysłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą danych osobowych.

 • Współadministratorami danych osobowych są spółki : Contrain Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. 3-go Maja 14a, Contrain Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Towarowej 35, Contrain Group Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Towarowej 35, Contrain Global Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. 3-go Maja 14a. Możecie się Państwo z nami skontaktować pod adresem e-mail: kontakt@contrain.pl
 • Współadministratorzy powołali Inspektora Ochrony Danych, kontakt z Inspektorem jest możliwy pod adresem: iod@contrain.pl
 • Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie uzasadnionego interesu prawnego Współadministratorów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO), jakim jest wysyłka informacji o możliwości nawiązania współpracy, w odpowiedzi na pytania zadane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej. Dane będą wykorzystywane jedynie w celu odpowiedzi na zadawane poprzez formularz pytania.
 • Państwa dane będą przechowywane przez okres 3 lat od wysłania zapytania, a w przypadku nawiązania współpracy przez czas trwania tej współpracy.
 • Dane mogą być ujawniane odbiorcom świadczącym dla Współadministratorów obsługę informatyczną oraz obsługę procesów biznesowych.
 • Przysługuje Państwu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia danych do innego Administratora, a także prawo do ograniczenia przetwarzania w warunkach art. 18 RODO. Przysługuje Panu/Pani także prawo wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania danych. Żądania mogą być kierowane na wyżej wymieniony adres e-mailowy, bądź mogą być składane osobiście pod wskazany wyżej adres korespondencyjny lub e-mailowy.
 • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem koniecznym do wysyłki odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Brak podania danych osobowych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi na pytania zawarte w formularzu oraz uniemożliwi nawiązanie współpracy.
 • Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych sprawującego kontrolę nad legalnością i prawidłowością przetwarzania danych osobowych.
 • Pani/Pana dane nie będą przekazywane do krajów spoza obszaru UE oraz do organizacji międzynarodowych.
 • Wobec Pani/Pana danych osobowych nie będą podejmowane zautomatyzowane decyzje (decyzje bez udziału człowieka), nie będą też one podlegały profilowaniu.

Nasi partnerzy

Przez 20 lat istnienia na rynku zdobyliśmy zaufanie wielu Partnerów.

Współpracują z nami:

 • PUP
 • IMP
 • PFHR
 • AHK
 • OKAP
 • PUIG