6 maja 2020|Aktualności

Czy można już wyjechać za granicę?

Czy można już wyjechać za granicę?

Oczywiście, że można i było to możliwe również wcześniej przez cały okres obowiązywania obostrzeń. Możliwy jest jednak jedynie wyjazd zarobkowy.

Przede wszystkim, możliwy jest wjazd do Niemiec. Jeśli wyjeżdżasz do pracy w Niemczech, Twój pracodawca powinien wydać Ci odpowiednie zaświadczenie. Przez okres pierwszych czternastu dni będziesz mógł poruszać się jedynie po drodze pomiędzy miejscem pracy i miejscem zamieszkania.
Możliwy jest również przejazd przez terytorium Niemiec w drodze do pracy w Holandii. Nie możesz jednak oddalać się od autostrady, którą podróżujesz.

Możesz wjechać na terytorium Holandii z ważnym zaświadczeniem od pracodawcy, że podróżujecie w celach zarobkowych. Po przyjeździe do Holandii kwarantanna nie obowiązuje.

Sytuacja w Niemczech oraz Holandii coraz bardziej normalizuje się, spodziewamy się więc dalszego znoszenia ograniczeń w kolejnych tygodniach.

Droga do współpracy z Contrain jest otwarta i to u nas znajdziecie najciekawsze oferty pracy w nowych miejscach.

Jeśli jesteś zainteresowany wyjazdem tymczasowym lub dłuższą współpracą, odezwij się do nas na Facebooku (klik) lub zadzwoń (klik).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*