23 stycznia 2019

Edukacja pracownika w oparciu o gry. Podsumowanie projektu Contrain Go

Edukacja pracownika w oparciu o gry. Podsumowanie projektu Contrain Go

W styczniu ubiegłego roku wdrożyliśmy w naszej firmie projekt Contrain Go – wirtualną platformę, która poprzez gry online sprawdzała wiedzę pracowników tymczasowych o Contrain. Gra weryfikowała wiedzę naszych pracowników z różnych obszarów tematycznych takich jak proces rekrutacji, obsługa portalu pracownika, odczytywanie paska wypłat czy zasady programu rekomendacyjnego. Każdy blok tematyczny był złożony z kilku zadań, za które uczestnicy Contrain Go mogli otrzymywać punkty. Przez cały czas trwania projektu, gracze mieli także dostęp do materiałów edukacyjnych, które pomagały przy wykonywaniu zadań.

Zgromadzone w trakcie gry punkty pracownicy tymczasowi mogli wymieniać na różnorodne, atrakcyjne nagrody m. in. koszulki, termosy, plecaki, śpiwory, słuchawki, ocieplacze, głośniki, zegarki, vouchery NETFLIX czy karty przedpłacone. W wielkim finale wyłoniliśmy także 5 zwycięzców, którzy otrzymali nagrody specjalne w postaci kart przedpłaconych o wartości 500 zł. Platforma Contrain Go działała łącznie 9 miesięcy. Przez ten czas nasi pracownicy wykonali na niej ponad 11 000 zadań!

Jak pracownicy oceniają pierwszą edycję Contrain GO? Poniżej przedstawiamy kilka z nadesłanych opinii:

Contrain Go to bardzo przyjazna platforma oferująca szeroki wachlarz nagród, które można otrzymać po wykonaniu różnego rodzaju misji czy wyzwań. Jest to nie tylko świetna zabawa, ale i czas na odkrycie w sobie pewnej kreatywności, o której bardzo często zapominamy w wirze codziennych obowiązków. Mnie to odpowiada! :)”
M. Florczak

Platforma Contrain Go to ciekawy sposób na zdobycie wiedzy na temat działania agencji dla pracowników. Forma quizów urozmaica przekaz informacji i ułatwia ich zapamiętywanie. Miłym plusem i motywacją są oczywiście cenne nagrody, które można nabyć za zdobyte punkty. Jest to przyjemny bonus dla  pracowników Contrain, dzięki czemu mogą się czuć docenieni.
N. Biernat

Contrain Go jest bardzo fajną zabawą, pracownik firmy Contrain może dowiedzieć się wszystkich ważnych rzeczy, które przydadzą mu się w pracy, uczy się zasad mieszkania w domku firmowym i przy okazji jest nagradzany, co motywuje go do uczestniczenia w zabawie.
J. Półtorak

Platforma Contrain Go w łatwy i bardzo przejrzysty, a zarazem ciekawy i zabawny sposób pozwala zapoznać się z zasadami jakie obowiązują w firmie i oczywiście z korzyściami jakie płyną z pracy. Jest to pierwsza takiego typu platforma, jaką spotykam u pracodawcy. Myślę, że dzięki temu nowoczesnemu podejściu, każdy pracownik dostaje też dodatkową motywację do pracy. Jest to również super sposób na rozrywkę, zadania są wciągające i pozwalają szybko zabić nudę. Bardzo polecam Contrain Go – jest tam super zabawa i oczywiście jeszcze lepsze nagrody.”
D. Leśniewski

Do udziału w programie Contrain Go zachęcili mnie znajomi. Jak się okazało jest to bardzo przydatna platforma, w której podczas rozwiązywania krótkich, ciekawych zadań można dowiedzieć się przydatnych informacji na temat funkcjonowania firmy oraz tego jak postępować w różnych sytuacjach na miejscu projektu. Dodatkowo za udział przewidziane są bardzo atrakcyjne nagrody :)”
J. Kochanowicz

Z uwagi na to, że Contrain GO cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem wśród naszych pracowników tymczasowych postanowiliśmy uruchomić platformę także i w tym roku. Śledźcie na bieżąco nasze media społecznościowe. Już niedługo wystartuje kolejna edycja naszego projektu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*