Strefa wiedzy

Witaj w miejscu, w którym dowiesz się wszystkiego,
co o pracy za granicą powinieneś wiedzieć.

Edukacja pracownika w oparciu o gry. Podsumowanie projektu Contrain Go

Baza wiedzy2019.01.23
Edukacja pracownika w oparciu o gry. Podsumowanie projektu Contrain Go

W styczniu ubiegłego roku wdrożyliśmy w naszej firmie projekt Contrain Go – wirtualną platformę, która poprzez gry online sprawdzała wiedzę pracowników tymczasowych o Contrain. Gra weryfikowała wiedzę naszych pracowników z różnych obszarów tematycznych takich jak proces rekrutacji, obsługa portalu pracownika, odczytywanie paska wypłat czy zasady programu rekomendacyjnego. Każdy blok tematyczny był złożony z kilku zadań, za które uczestnicy Contrain Go mogli otrzymywać punkty. Przez cały czas trwania projektu, gracze mieli także dostęp do materiałów edukacyjnych, które pomagały przy wykonywaniu zadań.

Zgromadzone w trakcie gry punkty pracownicy tymczasowi mogli wymieniać na różnorodne, atrakcyjne nagrody m. in. koszulki, termosy, plecaki, śpiwory, słuchawki, ocieplacze, głośniki, zegarki, vouchery NETFLIX czy karty przedpłacone. W wielkim finale wyłoniliśmy także 5 zwycięzców, którzy otrzymali nagrody specjalne w postaci kart przedpłaconych o wartości 500 zł. Platforma Contrain Go działała łącznie 9 miesięcy. Przez ten czas nasi pracownicy wykonali na niej ponad 11 000 zadań!

Jak pracownicy oceniają pierwszą edycję Contrain GO? Poniżej przedstawiamy kilka z nadesłanych opinii:

Contrain Go to bardzo przyjazna platforma oferująca szeroki wachlarz nagród, które można otrzymać po wykonaniu różnego rodzaju misji czy wyzwań. Jest to nie tylko świetna zabawa, ale i czas na odkrycie w sobie pewnej kreatywności, o której bardzo często zapominamy w wirze codziennych obowiązków. Mnie to odpowiada! :)”
M. Florczak

Platforma Contrain Go to ciekawy sposób na zdobycie wiedzy na temat działania agencji dla pracowników. Forma quizów urozmaica przekaz informacji i ułatwia ich zapamiętywanie. Miłym plusem i motywacją są oczywiście cenne nagrody, które można nabyć za zdobyte punkty. Jest to przyjemny bonus dla  pracowników Contrain, dzięki czemu mogą się czuć docenieni.
N. Biernat

Contrain Go jest bardzo fajną zabawą, pracownik firmy Contrain może dowiedzieć się wszystkich ważnych rzeczy, które przydadzą mu się w pracy, uczy się zasad mieszkania w domku firmowym i przy okazji jest nagradzany, co motywuje go do uczestniczenia w zabawie.
J. Półtorak

Platforma Contrain Go w łatwy i bardzo przejrzysty, a zarazem ciekawy i zabawny sposób pozwala zapoznać się z zasadami jakie obowiązują w firmie i oczywiście z korzyściami jakie płyną z pracy. Jest to pierwsza takiego typu platforma, jaką spotykam u pracodawcy. Myślę, że dzięki temu nowoczesnemu podejściu, każdy pracownik dostaje też dodatkową motywację do pracy. Jest to również super sposób na rozrywkę, zadania są wciągające i pozwalają szybko zabić nudę. Bardzo polecam Contrain Go – jest tam super zabawa i oczywiście jeszcze lepsze nagrody.”
D. Leśniewski

Do udziału w programie Contrain Go zachęcili mnie znajomi. Jak się okazało jest to bardzo przydatna platforma, w której podczas rozwiązywania krótkich, ciekawych zadań można dowiedzieć się przydatnych informacji na temat funkcjonowania firmy oraz tego jak postępować w różnych sytuacjach na miejscu projektu. Dodatkowo za udział przewidziane są bardzo atrakcyjne nagrody :)”
J. Kochanowicz

Z uwagi na to, że Contrain GO cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem wśród naszych pracowników tymczasowych postanowiliśmy uruchomić platformę także i w tym roku. Śledźcie na bieżąco nasze media społecznościowe. Już niedługo wystartuje kolejna edycja naszego projektu!

Szybki kontakt dla Firm

Jesteś pracodawcą i szukasz pracowników? Skontaktuj się z nami.

Przed wysłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą danych osobowych.

 • Współadministratorami danych osobowych są spółki : Contrain Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. 3-go Maja 14a, Contrain Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Towarowej 35, Contrain Group Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Towarowej 35, Contrain Global Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. 3-go Maja 14a. Możecie się Państwo z nami skontaktować pod adresem e-mail: kontakt@contrain.pl
 • Współadministratorzy powołali Inspektora Ochrony Danych, kontakt z Inspektorem jest możliwy pod adresem: iod@contrain.pl
 • Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie uzasadnionego interesu prawnego Współadministratorów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO), jakim jest wysyłka informacji o możliwości nawiązania współpracy, w odpowiedzi na pytania zadane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej. Dane będą wykorzystywane jedynie w celu odpowiedzi na zadawane poprzez formularz pytania.
 • Państwa dane będą przechowywane przez okres 3 lat od wysłania zapytania, a w przypadku nawiązania współpracy przez czas trwania tej współpracy.
 • Dane mogą być ujawniane odbiorcom świadczącym dla Współadministratorów obsługę informatyczną oraz obsługę procesów biznesowych.
 • Przysługuje Państwu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia danych do innego Administratora, a także prawo do ograniczenia przetwarzania w warunkach art. 18 RODO. Przysługuje Panu/Pani także prawo wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania danych. Żądania mogą być kierowane na wyżej wymieniony adres e-mailowy, bądź mogą być składane osobiście pod wskazany wyżej adres korespondencyjny lub e-mailowy.
 • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem koniecznym do wysyłki odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Brak podania danych osobowych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi na pytania zawarte w formularzu oraz uniemożliwi nawiązanie współpracy.
 • Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych sprawującego kontrolę nad legalnością i prawidłowością przetwarzania danych osobowych.
 • Pani/Pana dane nie będą przekazywane do krajów spoza obszaru UE oraz do organizacji międzynarodowych.
 • Wobec Pani/Pana danych osobowych nie będą podejmowane zautomatyzowane decyzje (decyzje bez udziału człowieka), nie będą też one podlegały profilowaniu.

Nasi partnerzy

Przez 20 lat istnienia na rynku zdobyliśmy zaufanie wielu Partnerów.

Współpracują z nami:

 • PUP
 • IMP
 • PFHR
 • AHK
 • OKAP
 • PUIG