string(6) "bottom" string(4) "text"

Zaszczepiamy chęć do pracy!

Jesteś naszym pracownikiem lub niebawem podpisujesz z nami umowę o pracę? Zaszczep się i wyjedź za granicę! Wystarczy wypełnić formularz poniżej.

Szczepienie

zaszczepisz się szybko, za darmo i bez zbędnych formalności – pierwsze szczepienia już w maju

Bezpieczeństwo

jesteś bezpieczny – szczepienia odbędą się w placówce służby zdrowia pod kontrolą lekarza

Odpowiedzi

wyjeżdżając za granicę będziesz czuć się pewnie, dowiedz się więcej: FAQ, infolinia Contrain: 503 193 230

Swoboda

zyskasz swobodę podróżowania i kontaktu z innymi przed okresem wakacyjnym

string(4) "text" string(4) "form"

Zgłaszam chęć szczepienia w Contrain / proszę o kontakt w sprawie pracy.


Zapisy na szczepienia - już otwarte!

Zapisy na szczepienia - już otwarte!

Contrain jako jedna z pierwszych polskich firm uruchamia akcję szczepień dla wszystkich swoich pracowników. Zapisać się mogą pracownicy wszystkich spółek Contrain oraz kandydaci do pracy. Jeśli chcesz wyjechać za granicę z Contrain i podjąłeś już decyzję, że wkrótce podpiszesz umowę – także możesz się zgłosić. Sprawna organizacja akcji szczepień, umożliwi chętnym otrzymanie szczepionki już w maju. Zgłoś się dziś za pośrednictwem formularza na naszej stronie –pracownicy Contrain wpiszą Twoje zgłoszenie na listę. Pamiętaj, ilość miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Nie zwlekaj: wypełnij krótki formularz, zaszczep się i wyjedź bezpiecznie do pracy za granicę.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo wszystkich pracowników stanowi nasz najwyższy priorytet. Od początku pandemii zapewniamy naszym pracownikom wyjeżdżającym za granicę nieodpłatne testy PCR na obecność koronawirusa. W miejscach zamieszkania zapewniamy najwyższe standardy higieny. Możliwość szczepień grupowych dla pracowników to kolejny element działań, które pozwalają nam dbać o komfort w pracy. Miesięcznik Forbes umieścił Contrain na liście 300 najlepszych pracodawców w Polsce! Codziennie pracujemy na to zaszczytne miejsce – dołącz do nas i przekonaj się jak to jest pracować w miejscu, które dba o swoich pracowników.

Wyjazd

Wyjazd

Wiemy, że wyjeżdżając za granicę nasi pracownicy cenią nie tylko możliwość zarabiania w obcej walucie, ale także poznawanie Holandii i Niemiec. Sezon letni to także okres wakacji. Zwiedzanie pięknych górskich terenów Niemiec lub urokliwych holenderskich okolic w czasie, gdy kwitną tulipany to jeden z powodów, dla których warto pracować w Contrain. Cieszymy się, że akcja szczepień wpłynie na komfort pracowników także w czasie ich prywatnych podróży. Szczepienia umożliwią większą swobodę wyjazdów – dotyczy to np. zwolnienia z kwarantanny. Czekamy na Twoje zgłoszenie! Bądź jednym z 300 zaszczepionych pracowników.