8 kwietnia 2021|Aktualności, Koronawirus

Bezpieczny wyjazd z Contrain

Bezpieczny wyjazd z Contrain

Zastanawiasz się, czy w obecnej sytuacji wyjazd do pracy za granicę jest możliwy? Czy taki wyjazd jest bezpieczny? Czy może być sposobem na podreperowanie domowego budżetu w czasie, gdy wiele branż w Polsce jest zamkniętych?

Sprawdź, w jaki sposób dbamy w Contrain o bezpieczeństwo i komfort naszych pracowników.

1) Aktualnie przed wyjazdem każdy pracownik kierowany jest na test na Covid-19 – nawet jeśli przepisy kraju, do którego wyjeżdżasz, tego nie wymagają. Zależy nam, żebyś wyjeżdżając czuł się bezpiecznie i żebyś wiedział, że zaczynasz pracę z grupą zdrowych osób. Nie musisz się martwić o dodatkowe wydatki, koszty testów są po stronie naszej agencji.
2) Wiemy, że w gąszczu ciągle zmieniających się przepisów łatwo się pogubić, dlatego na bieżąco monitorujemy sytuację w poszczególnych krajach. Informacje o nowych obostrzeniach otrzymasz od nas za pośrednictwem Portalu Pracownika.
3) Współpracujące z nami firmy dbają o bezpieczeństwo i odpowiednie środki ochrony w miejscach pracy naszych pracowników.
4) O bezpieczeństwo dbamy także na naszych zakwaterowaniach. Opracowaliśmy procedury sanitarne i wszyscy stosujemy się do nich. Zapewniamy środki do dezynfekcji pomieszczeń i żele do dezynfekcji rąk.
5) Nie musisz znać języka obcego, żeby zacząć z nami pracę za granicą. Na miejscu, w Holandii i Niemczech, są polskojęzyczni Koordynatorzy Operacyjni, którzy pomogą Tobie np. w razie potrzeby umówienia wizyty lekarskiej.
6) Jeśli jest taka potrzeba – zapewniamy miejsce, w którym możesz odbyć kwarantannę.
7) Pracując na polskiej umowie o pracę tymczasową masz zapewnione ubezpieczenie zdrowotne, uprawniające Cię do korzystania z opieki medycznej w Holandii i w Niemczech. Służba zdrowia w tych krajach jest na bardzo wysokim poziomie. Pamiętaj, żeby przed wyjazdem wyrobić kartę EKUZ.

Jeśli masz pytania, zachęcamy do kontaktu: Kontakt | Contrain
Sprawdź nasze aktualne oferty pracy: https://contrain.pl/oferty-pracy/