Sezon w Contrain

Sezon w pełni. Na początku kwietnia podkreśliliśmy rozpoczęcie sezonu swoją obecnością podczas wydarzenia „Kom in de Kas” w Holandii – co oznacza „Przyjdź do szklarni”. Prawie 200 przedsiębiorców z sektora rolniczego otworzyło drzwi swoich firm zainteresowanym gościom i konsumentom. W tym roku 205 000 osób odwiedziło szklarnie w 23 regionach w całej Holandii.

Odwiedzający szklarnie Goście byli zaskoczeni pięknem, pełną paletą barw oraz mieli okazję posłuchać opowieści plantatorów o uprawach. Dzięki pięknej wiosennej pogodzie, wiele osób przyjeżdżało do szklarni rowerami.

 

ogórki w szklarni

 

 

20160403_115903W szklarniach organizowane były liczne działania
i przedsięwzięcia aby umożliwić odwiedzającym ujrzenie
i doświadczenie, jak fascynujący jest sektor szklarniowy. We wszystkich otwartych szklarniach panowała wesoła i przyjazna atmosferę. Dzieci mogły nacieszyć się naturalnym smakiem pysznej papryki, ogórków, pomidorów i truskawek. Dorośli dzięki wycieczce w głąb szklarni mogli dowiedzieć się więcej o tym, jakie pyszne warzywa oraz piękne kwiaty i rośliny rosną i kwitną pod szkłem.

 

 

 

?;W prowincji Limburgia stanęły nasze dwa banery u obecnych klientów oraz stoisko, na którym nasi pracownicy opowiadali
o współpracy z Contrain.

kom in de kas logo

 

 

 

 

Od marca rozpoczęliśmy zbiory papryki, pomidorów oraz ogórków i zakończymy je pod koniec października. W tym roku rozpoczęliśmy współpracę z nowymi pomidorowymi i paprykowymi klientami, którzy składają coraz większe zapotrzebowania na kolejne ręce do pracy w Holandii! Rozpoczęliśmy również współpracę z nowym kontrahentem przy zbiorach ogórków wysokopiennych. Ruszyły też rekrutacje na pierwsze truskawki, których zbiory potrwają do końca sierpnia. Zbiory pieczarek trwają u nas przez cały rok.

 

 

20160402_115334

Nasi klienci prócz wytwarzania warzyw, posiadają również magazyny, w których podczas pracy przy taśmie sortujemy
i pakujemy warzywa. Nie zapominamy również o naszym Niemieckim sąsiedzie. Cały czas dla naszych kontrahentów rekrutujemy do całorocznej pracy w magazynach do komisjonowania towaru oraz do pracy przy produkcji sałatek w Niemczech.

 

 

 

Warto zaznaczyć, iż z kilkoma dużymi kontrahentami współpracujemy od co najmniej sześciu lat, co oznacza że holenderskie firmy darzą nas zaufaniem, a ich zadowolenie ze współpracy wpływa na komfort Państwa pracy poprzez stabilne warunki zatrudnienia. To bardzo dobra wiadomość, ponieważ dzięki naszemu doświadczeniu
i zaufaniu naszych zagranicznych przyjaciół, rozwijamy się razem z Państwem.

 

Sezon rozpoczęliśmy pełną parą i rekrutujemy nowe osoby. Dlatego złóż swoją aplikację już dziś poprzez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie lub skontaktuj się z oddziałem w danym mieście.

 

Do zobaczenia!