Poland Business Run

Imprezy Poland Business Run nie trzeba już przedstawiać. Jest to jedyna w swoim rodzaju, ogólnopolska impreza charytatywna znana jako bieg biznesowy
w formie sztafety. Biorąc w nim udział wspieramy działania Fundacji Jaśka Meli „Poza Horyzonty”, która na co dzień pomaga osobom po amputacjach.

 

Poza Horyzonty

 

Jak możemy przeczytać na stronie Fundacji, osoby takie „często poruszają się na wózkach, o kulach lub na kiepskiej jakości protezach.
Borykają się z odrzuceniem, problemami finansowymi, nie potrafią zaakceptować swojej sytuacji. Ale przy tym mają swoje marzenia – o normalnym funkcjonowaniu, o życiu w społeczeństwie, a nie poza nim, o podjęciu nauki i pracy.
Najczęściej jednak marzą o tym by bez strachu wyjść z domu, wsiąść do tramwaju, iść na zakupy,
wyjść po schodach, jeździć na rowerze, zagrać w piłkę, tańczyć czy biegać…”

 

Contrain – owa cegiełka

 

W Contrain jednogłośnie postanowiliśmy po raz kolejny wesprzeć działania Fundacji i, podobnie jak zeszłym roku, wystawić dwie drużyny –
poznańską oraz łódzką. W biegu wzięli udział zarówno zapaleńcy biegania jak i osoby, które nie trenują regularnie. Te kilka kilometrów było zatem dla nich nie lada wyzwaniem, a poradzili z nim sobie pierwszorzędnie!

„Z mojej strony serdecznie dziękuję za możliwość uczestnictwa w biegu. Pokonać swój strach i stawić czoło wyzwaniu oraz poczuć radość z zespołem, że razem damy radę pokonać najtrudniejsze problemy to były cele, które nam przyświecały.” – komentuje po biegu, Aneta Gawrońska. Dyrektor Finansowa w Contrain.

Naładowani pozytywną energią cieszymy się, iż pokonując własne ograniczenia udało nam się dołożyć Contrainową „cegiełkę” do 825637.5 zł zebranych z opłat startowych – za rok na pewno nas nie zabraknie!

 

Więcej informacji na temat imprezy na stronie organizatora:
http://www.polandbusinessrun.pl/