Praca tymczasowa w Niemczech

Praca tymczasowa w Niemczech

Oferowana praca tymczasowa za granicą to świetny sposób na zarobienie pieniędzy, przeżycie niesamowitej przygody oraz zdobycie doświadczenie zawodowego. Nasza propozycja jest kierowana do studentów, świeżo upieczonych absolwentów lub osób, które nie mogą odnaleźć się na rodzimym rynku pracy i chcą spróbować czegoś nowego.

Jeśli nie masz planów na lipiec i sierpień, doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie okaże się właśnie praca na wakacje. Niemcy mogą poszczycić się dużym i wydajnym rynkiem pracy, który jest w pełni przygotowany na przyjęcie nowych pracowników. Systematycznie aktualizujemy nasze oferty, proponując różne stanowiska. W zależności od wykonywanego zajęcia praca tymczasowa za granicą może być dostępna również w okresie zimowym.

Dokładamy wszelkich starań, aby proces rekrutacyjny przebiegał możliwie jak najszybciej. Praca za granicą od zaraz pozwala utrzymać ciągłość finansową oraz stwarza nowe możliwości rozwoju. Z pewnością warto skorzystać z tej opcji, jeśli zależy nam na czasie. Niemcy są idealnym kierunkiem dla osób, które chcą zobaczyć, jak wygląda praca w innym kraju. Nie trzeba przemierzać wielu kilometrów, aby przekonać się o zaletach tego rozwiązania.

Chcąc jak najlepiej pomóc w rozwoju kariery zawodowej, bardzo dokładnie zapoznajemy się z Twoimi oczekiwaniami. Efektem działań naszych specjalistów jest zawsze dobrze dopasowana praca. Każda osoba uczestnicząca w procesie rekrutacyjnym jest traktowana indywidualnie.
Współpracując z Contrain, zyskujesz wsparcie rzetelnego partnera. Praca tymczasowa w Niemczech jest w pełni legalna i bezpieczna. Nasi pracownicy mogą liczyć na korzystne stawki oraz warunki zakwaterowania. Dobrze, jeśli umiesz mówić po angielsku albo niemiecku, ale nasza oferta jest szeroka i znajdzie się również praca za granicą bez znajomości języka.

Interesuje Cię praca za granicą od zaraz? Sprawdź aktualne oferty i skontaktuj się z naszym działem rekrutacyjnym.

Clear all
28 grudnia 2017

Pracownik fizyczny – praca przy sadzonkach kwiatów

Lokalizacja: Niemcy
28 grudnia 2017

Produkcja sałatek owocowych i warzywnych

Lokalizacja: Niemcy
21 grudnia 2017

Pracownik magazynowy

Lokalizacja: Niemcy