Rodzina firm Contrain


Contrain powstał w 1998 r. Przez tych kilkanaście lat szukał optymalnej struktury firmy - takiej, która będzie mogła kompleksowo świadczyć usługi zapewniające zatrudnienie dobrze zmotywowanym i szanującym pracę kandydatom. Dziś w ramach Grupy Contrain działa kilka podmiotów, m.in. dwie Agencje Pracy Tymczasowej czy spółka oferująca usługi z zakresu doradztwa personalnego.

Grupa Contrain współpracuje z ponad 100 przedsiębiorstwami z Polski i pozostałych krajów Unii Europejskiej (głównie Holandii i Niemiec). Nasze wieloletnie doświadczenie pomaga w efektywnym zarządzaniu zasobami ludzkimi, znalezieniu i zarządzaniu pracownikami różnego szczebla na najwyższym poziomie jakości.


Contrain tworzą ludzie z pasją, kompetentni i stawiający na doskonalenie umiejętności, które stanowią największy potencjał i inwestycję firmy. To wiedza, profesjonalizm i zaangażowanie pracowników decydują o rozwoju firmy.

Od wielu lat uzyskujemy pozytywne opinie od międzynarodowych urzędów certyfikacyjnych, które potwierdzają naszą jakość i rzetelność. Grono stałych klientów powiększa się z roku na rok, a to pozwala nam otwierać się na nowe branże i rynki.


Historia Contrain


Agencja Pracy Tymczasowej za granicą działa na arenie międzynarodowej od 1998 r.
Aktualnie współpracujemy głównie z klientami w Holandii, Niemczech i Belgii.

Zajmujemy się zarządzaniem pracownikami różnego szczebla i ich zatrudnianiem. Oferujemy sprawdzoną i legalną pracę w branży rolniczej, spożywczej, przemysłowej oraz wielu innych. Dla naszych klientów stworzyliśmy dedykowany pakiet usług outsourcingowych, który pozwala na uzyskanie dokładnie wyselekcjonowanego personelu.


Już

6700

osób


pracowało z nami za granicą!

Nasza duma!


Do dziś zaufało nam już blisko 7 tys. pracowników i to oni są naszą największą dumą, podstawą działalności i wiarygodności. Oferty pracy, które posiadamy w swoim portfolio, dają gwarancję sprawdzonej i legalnej pracy za granicą.

Zapraszamy do współpracy!