O nas

Rodzina firm Contrain


Powstały 1998 roku Contrain w czasie kilkunastu lat obecności na rynku konsekwentnie ewoluował w celu osiągnięcia optymalnej struktury firmy. Efektem tych poszukiwań było stworzenie kilku elastycznych podmiotów, które wspólnie działają w ramach Grupy Contrain i świadczą usługi w zakresie szeroko rozumianego HR. Dwie z naszych spółek działają jako Agencje Pracy Tymczasowej, dodatkowo oferujemy usługi z zakresu doradztwa personalnego oraz inne wspomagające biznes.

Rodzina firm Contrain współpracuje z ponad 100 przedsiębiorstwami z Polski i pozostałych krajów Unii Europejskiej (głównie Holandii). Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala służyć pomocą naszym Klientom w efektywnym zarządzaniu zasobami ludzkimi, w tym w znalezieniu i zarządzaniu wykwalifikowaną kadrą różnego szczebla na najwyższym poziomie jakości.


Zaufało nam już blisko 6700 pracowników, dlatego możemy pochwalić się szeroką bazą kandydatów, która pozwala spełnić nawet najwyższe oczekiwania naszych Klientów.

Contrain to Grupa firm tworzona przez ludzi z pasją, kompetentnych i ciągle rozwijających się, doskonalących swoje umiejętności, stanowiących największy potencjał i zarazem inwestycję naszej firmy. To ich wiedza, profesjonalizm i zaangażowanie decydują o rozwoju firmy, dlatego przywiązujemy dużą wagę do wysokiego poziomu kompetencji naszych pracowników.

Od wielu lat uzyskujemy pozytywne opinie od międzynarodowych urzędów certyfikacyjnych, które potwierdzają naszą jakość i rzetelność. Grono naszych stałych Klientów powiększa się z roku na rok, dzięki czemu również i my zmieniamy się otwierając na nowe branże i nowe rynki.

Zapraszamy do współpracy!