Usługi pracy czasowej za granicą


Usługi pracy czasowej za granicą


Od 20 lat realizujemy usługi związane z pracą czasową dla naszych zagranicznych klientów w Holandii, Niemczech oraz w Belgii.


Mamy doświadczenie w rekrutacji pracowników o profilu ogólnym w takich branżach jak rolnictwo, ogrodnictwo, przetwórstwo żywności, logistyka oraz recycling.
Wysoka jakość naszej rekrutacji, która zawsze dopasowana jest do wymagań usług wykonywanych dla Klienta, pozwala przedsiębiorstwom optymalizować koszty pracy a dzięki temu z roku na rok osiągać lepsze wyniki.
Chętnie dzielimy się naszymi doświadczeniami z Klientami.


Dzięki doświadczeniu, jakie zdobywamy na polskim rynku pracy, dobrze rozumiemy to, czego oczekują od zagranicznych wyjazdów osoby decydujące się wyjazdy zarobkowe. Wiemy dlaczego podejmują te trudne decyzje. Dlatego staramy się wspierać ich w organizacji wyjazdów oraz dbamy o nich w pierwszych tygodniach pobytu.

Planujemy zatrudnienie naszych pracowników ponieważ bardzo ważne jest dla nas, aby najlepsi zostali z Contrain jak najdłużej. Dlatego dbamy o ich rozwój umożliwiając udział w kursach językowych oraz dając możliwość awansu zawodowego.

Skontaktuj się nami jeśli jesteś zainteresowany ofertą lub wejdź na stronę:
www.contrain.nl; www.contrain.be lub www.e-contrain.de.