Zakwaterowanie

Praca za granicą to często wyzwanie również logistyczne. Zdajemy sobie sprawę, że wyjazd taki łączy się z niepokojem i obawą przed tym: jak to będzie? Naszym Pracownikom pomagamy w organizacji zakwaterowania jak i transportu, tak aby podróż do miejsca zamieszkania była maksymalnie komfortowa i sprawna, za co bezpośrednio odpowiedzialny jest Dział Logistyki Contrain.

Posiadamy ponad
90

różnych zakwaterowań

W trosce o zachowanie standardów zakwaterowań stosujemy się do przyjętej Polityki Jakości Zakwaterowań. W myśl tych zasad mieszkania mają wspólne salony, kuchnie i wydzielone łazienki oraz dostęp do internetu bezprzewodowego. Większość naszych lokali to domy wolnostojące (z ogródkiem lub miejscem na grilla), w których przypada od 1 do 2 osób na sypialnię. We wszystkich lokalizacjach znajdują się podstawowe sprzęty: kuchenka, pralka, lodówka, zamrażarka. Niektóre z nich posiadają także sprzęty dodatkowe: telewizor, piekarnik, odkurzacz, zmywarkę czy mikrofalówkę.

Spora część domów mieści się bezpośrednio przy zakładach pracy. Pozostałe dobierane są w jak najbliższej odległości, aby dojazd do pracy był jak najkrótszy.

Rok 2014 był przełomowy dla naszych działań w podwyższaniu standardów zamieszkania. Wszystkie nasze zakwaterowania otrzymały certyfikat Stichting Normering Flexwonen, a to znaczy, że spełniają normy w zakresie bezpieczeństwa pracowników, dostępnej przestrzeni na jednego lokatora, zaspokajania podstawowych potrzeb w godnych warunkach.

Dowiedz się więcej – Zapraszamy do kontaktu!