Rekrutacja krok po kroku

1. Aplikacja

1. Aplikacja

Jesteś zainteresowany pracą? Uzupełnij formularz rejestracyjny, który znajduje się TUTAJ.
Jeśli w oko wpadło Ci jedno z istniejących już ogłoszeń, kliknij APLIKUJ. Dodatkowo możesz załączyć pełne CV, potwierdzenie ukończonych kursów (np. dla operatorów wózków widłowych) i referencje, które pozwolą nam poznać Twoje możliwości.

2. Kontakt telefoniczny

2. Kontakt telefoniczny

Jeśli spełniasz oczekiwania stawiane kandydatom na aplikowanym przez Ciebie stanowisku, pracownik Działu Rekrutacji – Contrain Poland skontaktuje się z Tobą w ciągu 5 dni roboczych od dnia przesłania formularza rejestracyjnego.
Podczas rozmowy telefonicznej wspólnie określimy oczekiwania wobec przyszłego miejsca pracy i stanowiska, ale przede wszystkim Twoje kwalifikacje i predyspozycje zawodowe. Po pozytywnym przejściu tego etapu zaprosimy Cię na spotkanie osobiste w jednym z naszych biur.
Jeżeli natomiast Dział Rekrutacji nie skontaktuje się z Tobą w ciągu 5 dni roboczych, oznacza to, że w chwili obecnej nie posiadamy odpowiedniej oferty pracy. Nie musisz się jednak zamartwiać - nowe oferty wpływają regularnie, dlatego niewykluczone, że zadzwonimy do Ciebie w późniejszym terminie.

3. Rozmowa rekrutacyjna z możliwością podpisania umowy

3. Rozmowa rekrutacyjna z możliwością podpisania umowy

Odbędzie się w jednym z biur Contrain Poland: w Łodzi, Poznaniu, Przemyślu, Opolu lub Olsztynie. Możesz też nas odwiedzić podczas spotkania rekrutacyjnego w Urzędzie Pracy: listę miejscowości wraz z kalendarzem spotkań rekrutacyjnych znajdziesz TUTAJ.

Podczas spotkania uzyskasz informacje dotyczące pracy w Holandii czy Niemczech i samej oferty.

Pamiętaj, aby zabrać ze sobą:
● aktualny i niezniszczony dowód osobisty lub paszport,
● dokument potwierdzający ubezpieczenie zdrowotne w Polsce (obowiązujące od minimum 30 dni),
● numer konta złotówkowego i walutowego,
● inne, wymagane w ogłoszeniu dokumenty (zaświadczenie o niekaralności, uprawnienia na wózki widłowe, prawo jazdy itp.).

Po pozytywnie zakończonej rozmowie rekrutacyjnej wybranym kandydatom zaproponujemy zatrudnienie. Przed podpisaniem umowy zapewnimy i opłacimy wstępne badania lekarskie oraz szkolenie BHP.

Tobie pozostanie jedynie przygotowywać się do wyjazdu!

Dowiedz się więcej – Zapraszamy do kontaktu!