Praca w Contrain

Pracę z Contrain opieramy na dwóch solidnych fundamentach: bezpieczeństwie oraz stabilności.


Istniejemy na rynku od prawie 20 lat i przez ten czas współpracujemy z tylko zaufanymi klientami. Wiemy, że nasi pracownicy są bezpieczni w swoim miejscu pracy, doceniani za wiedzę i umiejętności, mają dobre relacje z pracodawcami. Projekty, które prowadzimy, są stałe i powtarzalne, co pomaga w planowaniu wyjazdów i powrotów - nawet po długiej nieobecności. Nasze doświadczenie w branży gwarantuje wiele projektów, które nie są sezonowe i posiadają stałą liczbę godzin, co pomaga osobom dbającym o płynność finansową.
Contrain zapewnia swoim pracownikom opiekę Koordynatora w miejscu zatrudnienia. W odpowiedzi na sugestie naszych pracowników zwiększyliśmy liczbę zatrudnionych Koordynatorów aby udoskonalić nasze usługi. Koordynator wspiera pracowników w codziennych problemach: pomaga w pozyskaniu numeru SOFI, przeprowadzce między zakwaterowaniami i w sytuacji problemów zdrowotnych. Każdy pracownik zna swojego Koordynatora i wie, jak się z nim skontaktować.

Aby dodatkowo ułatwić kontakt z firmą, utworzyliśmy platformę pracowniczą on-line, która umożliwia wypełnianie wniosków urlopowych i pobór pasków płac. Dzięki platformie można też szybko wyjaśnić jakiekolwiek niezgodności oraz rekomendować kandydatów do pracy i czerpać z tego profity.

W ślad za potrzebami naszych pracowników wprowadziliśmy również stały pakiet motywacyjny i możliwość odbycia szkoleń. Staramy się dbać o naszych pracowników i dostarczać im możliwości do rozwoju. Gwarantujemy też bezpłatny dojazd do miejsca pracy – przy małych odległościach dajemy rowery, przy większych auta.

Oczywiście nie samą pracą człowiek żyje! Po pracy nasi pracownicy mogą zwiedzać okolice podczas wycieczek rowerowych, integrować się podczas spotkań organizowanych samodzielnie lub przez Contrain czy uczyć się języka.


Zobacz oferty pracy w Contrain!