Contrain ma już 15 lat!

Z tej okazji w zeszły czwartek, tj. 6 listopada odbyły się w Holandii w miejscowości Vessem uroczyste obchody jubileuszu Firmy.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się długoletni Klienci Firmy i partnerzy biznesowi, którzy wspólnie z zespołem Contrain mogli świętować to wyjątkowe wydarzenie. Dodatkowo uroczystość uświetnili Peter Boer z 5B Group oraz Jaap van de Burgt z VRO, którzy przybliżyli zgromadzonym zagadnienia związane z certyfikatem NEN 4400-2 i konieczności jego posiadania, potwierdzając tym samym silne i stabilne miejsce Contrain na holenderskim rynku pracy.

Wszystkich gości powitał nowy CEO Contrain, Pan Piotr Michalak, który podziękował wszystkim za tak liczne przybycie w tym wyjątkowym dla naszej firmy dniu.

Po tym wstępie Joanna Kozikowska i Zuzanna Krech rozpoczęły prezentację Firmy, zabierając gości w sentymentalną podróż do źródeł ConTrain,

Contrain powstał z połączenia pasji ludzi odmiennych kultur (Connection –Contradiction), co okazało się strzałem w dziesiątkę. Dlaczego? Contrain z roku na rok umacnia swoją obecność na rynku, zdobywa nowych Klientów, a do naszego zespołu dołączają kolejne otwarte i ambitne osoby.

Przecieramy również nowe szlaki. Contrain poza Holandią jest obecny w Niemczech czy Szwajcarii, a już niedługo dotrze do Belgii.

Poza prezentacją historii i planów Contrain, Kontrahenci mieli również możliwość wysłuchania Doradcy Biznesowego Contrain, Michiela Gommansa, który przybliżył uczestnikom planowane zmiany w niderlandzkim prawie pracy.

Spotkanie Jubileuszowe było też okazją do zaprezentowania Klientom naszej firmy nowo wdrażanej przez Contrain Strategii Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR), w ramach której powstał Kodeks Postepowania Partnerów Contrain. Nasi Kontrahenci nie tylko mieli możliwość dokładnego zapoznania się z jego wytycznymi, ale także złożyć symboliczny podpis w ramach akceptacji proponowanych przezeń zasad.