Bezpieczny staż z Contrain

Bezpieczny staż z Contrain

W ramach współpracy z Fundacją Robinson Crusoe Firma Contrain wzięła udział w programie „Bezpieczny Staż”. Zgodnie z definicją, celem programu jest umożliwienie młodym ludziom zdobycia pierwszych doświadczeń na rynku pracy w bezpiecznymi przyjaznym środowisku biznesowym. W Contrain, pracując aktualnie nad wdrożeniem strategii Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, postanowiliśmy zaangażować się w tę inicjatywę, mamy już nawet pierwsze owoce naszych działań.

 

Pierwszą tegoroczną stażystką Contrain została Julietta Zawada, niesamowicie skromna i utalentowana młoda dziewczyna, która podczas rozmowy rekrutacyjnej skutecznie przekonała nas, że chce zdobywać nowe zawodowe doświadczenia, nawet, i przede wszystkim, podczas swoich dwutygodniowych ferii zimowych.
Pod okiem koleżanek z Działu Rekrutacji, Julietta przeprowadziła nawet kilka wstępnych telefonicznych rozmów z kandydatami, poznała tajniki stworzenia profesjonalnego ogłoszenia rekrutacyjnego, a także pomogła nam w kilku sprawach administracyjnych.

 

Praca naszej stażystki została wysoce oceniona również przez kierowników pozostałych działów: BHP, Administracji i Rynku Medycznego, bowiem również w tych obszarach, miała możliwość poznać i wykonywać podstawowe prace.