Strefa wiedzy

Witaj w miejscu, w którym dowiesz się wszystkiego,
co o pracy za granicą powinieneś wiedzieć.

Praca w Holandii dla par

Baza wiedzy2017.11.13
Praca w Holandii dla par

Praca za granicą jest wciąż chętnie podejmowana przez wiele osób, które upatrują w niej szansę na atrakcyjny zarobek. Taka praca tymczasowa w Holandii lub w innym kraju to dobra opcja szczególnie dla młodych ludzi, którzy potrzebują zastrzyku gotówki na lepszy start. Do pracy za granicę można wyjechać w pojedynkę, ale popularnością cieszy się także praca dla par, która ma niewątpliwie wiele zalet. Dlaczego warto wyjechać do pracy we dwoje i jakie możliwości mają pary?

Jakie zalety ma praca dla par?

Praca za granicą, nawet ta tymczasowa, wiąże się z wyjazdem do obcego kraju, rozłąką z najbliższymi i nowym, nieznanym dotąd środowiskiem pracy. Wyjazd do pracy we dwoje redukuje te nieprzyjemne aspekty. Praca dla par to brak konieczności rozłąki z ukochaną osobą, a tym samym lepszy komfort psychiczny. We dwoje łatwiej odnaleźć się w nowych warunkach i w obcym miejscu. Nawet, gdy pary nie pracują w jednej firmie, ale przebywają w tym samym kraju to i tak mają możliwość wspólnego spędzenia czasu po pracy. Możliwość wspólnego zakwaterowania – z bliską, a nie obcą osobą to jeszcze jeden powód, dla którego warto podjąć pracę za granicą we dwoje.

W wyniku wzajemnego wsparcia, pary mają większą motywację do pracy, co jest doceniane przez pracodawców. Osoby, które wyjechały do zagranicznej pracy z bliską osobą, szybciej dostosowują się do nowych warunków, rzadziej zmieniają miejsce pracy i mogą pozostać w danym kraju na dłużej. Takie powody decydują o tym, że praca za granicą jest często oferowana właśnie parom.

Praca tymczasowa za granicą i oferty dla par

Praca w Holandii jest chętnie wybieranym celem zarobkowym ze względu na bliskość względem Polski. To właśnie w tym kraju można znaleźć atrakcyjne oferty pracy dla par. Zakochani, narzeczeni i młode małżeństwa wyjeżdżają za granicę, by pracować przy zbiorach warzyw i owoców, na magazynach, przy produkcji oraz przy pakowaniu produktów. Praca tymczasowa dla par to różne oferty zatrudnienia, należy wziąć jednak pod uwagę, że nie zawsze będzie ono możliwe na tych samych stanowiskach.

Oferta wyjazdu do pracy za granicę możliwa jest dla tych osób, które pozytywnie przejdą rekrutację. To, czy dana osoba otrzyma możliwość pracy na danym stanowisku, zależy od jej indywidualnych predyspozycji, ale również od dostępności wakatów w danej firmie. Nie zawsze kobieta może podjąć taką samą pracę jak mężczyzna. Praca dla par w tej samej firmie i na tym samym stanowisku jest oczywiście możliwa, ale może zdarzyć się również tak, że osoby zostaną przydzielone do innych miejsc pracy.

Szybki kontakt dla Firm

Jesteś pracodawcą i szukasz pracowników? Skontaktuj się z nami.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i jako pierwszy dowiaduj się o nowościach w Contrain.


* Zapisując się do newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

Nasi partnerzy

Przez 20 lat istnienia na rynku zdobyliśmy zaufanie wielu Partnerów.

Współpracują z nami:

  • PUP
  • IMP
  • PFHR