Strefa wiedzy

Witaj w miejscu, w którym dowiesz się wszystkiego,
co o pracy za granicą powinieneś wiedzieć.

Jak korzystać z firmowego zakwaterowania?

Baza wiedzy2018.11.21
Jak korzystać z firmowego zakwaterowania?

Jako agencja pracy tymczasowej chcemy zapewnić Ci jak najlepsze warunki zatrudnienia. Przed wyjazdem za granicę pomożemy Ci w organizacji wszystkich formalności, jedną z nich jest zapewnienie zakwaterowania. Nasze przykładowe zakwaterowania możesz zobaczyć TU: klik. Pokoje są 1-4 osobowe: w domach, hotelach pracowniczych, mieszkaniach, a także na campingach – wszystkie wyposażone w niezbędne sprzęty RTV i AGD. Wyjeżdżając do pracy za granicę i korzystając z firmowego zakwaterowania musisz być przygotowany na to, że przez najbliższe miesiące pokój będziesz dzielić ze współlokatorem. Koniecznie musisz go poznać i najważniejsze, żebyście ustalili pewne zasady – dzięki temu unikniecie kłótni. Postaraj się zastosować 3 najważniejsze reguły:

  • Pozwól odpoczywać – szanuj wolny czas drugiej osoby
  • Sprzątaj po sobie i dbaj o część wspólną zakwaterowania
  • Zapytaj zanim zaprosisz znajomych

Twój współlokator w wolne dni na pewno będzie czuł potrzebę odpoczynku. Dla jednej osoby rozrywką i odprężeniem będzie czytanie ulubionej książki, dla innej drzemka. Weź to pod uwagę i jeśli masz ochotę posłuchać głośniej muzyki, to najpierw porozmawiaj z domownikiem. W mieszkaniach są też części wspólne, takie jak kuchnia czy salon, w którym będziecie wypoczywać. Przede wszystkim szanuj wspólną przestrzeń i sprzątaj po sobie – zostawiaj miejsce takie, jakie chciałbyś zastać. W uporządkowanym pomieszczeniu o wiele łatwiej będzie się odnaleźć.

Pamiętaj, że wszystkie nasze zakwaterowania spełniają wymogi i standardy SNF, czyli Stowarzyszenia Regulacji Zakwaterowania Pracowników Tymczasowych – przeczytaj o certyfikacie SNF więcej TU: klik. Ciągle też ulepszamy oferowane przez nas miejsca zamieszkania.

Podczas użytkowania zakwaterowania mogą pojawić się problemy, np. techniczne. Pamiętaj, żeby w razie takich problemów, np. ze sprzętem lub z zakwaterowaniem, powiadomić Koordynatora Operacyjnego, który pomoże Ci w ich rozwiązaniu. Nasi koordynatorzy są na miejscu obecni po to, by mieszkanie i praca za granicą były dla Ciebie dostarczały Ci satysfakcję, a nie powody do zmartwień.

Szybki kontakt dla Firm

Jesteś pracodawcą i szukasz pracowników? Skontaktuj się z nami.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i jako pierwszy dowiaduj się o nowościach w Contrain.


* Zapisując się do newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

Nasi partnerzy

Przez 20 lat istnienia na rynku zdobyliśmy zaufanie wielu Partnerów.

Współpracują z nami:

  • PUP
  • IMP
  • PFHR
  • AHK